64 % Čechů dostane na ruku obří finanční odměnu: Patříte k nim i vy?

Obří finanční odměna až pro 64 % Čechů. Dotkne se to pravděpodobně i vás, na odměnu přitom nemusíte vůbec čekat.

Peníze v kapse i Zdroj fotografie: Policie ČR
                   

Pro nové klienty mBank, kteří si otevřou běžný účet mKonto, bude k dispozici odměna až 2000 korun v rámci akce, která bude platit do poloviny prosince. Jednou z podmínek je provádění plateb kartou přes mobil nebo hodinky (včetně Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, Swatch Pay). Banka poté vrátí klientovi na účet částku, kterou předtím zaplatil, maximálně však 2000 korun. Do celkové částky se započítávají všechny platby provedené do poloviny prosince, a není třeba, aby to byla jediná transakce. Nebyla stanovena minimální částka. 

Peníze zdarma

Je důležité mít na paměti, že nákupy nelze odkládat až na konec akce, protože platby musí být zúčtovány (nejen blokovány) do 15. prosince, což občas trvá až tři dny. Banka rovněž upozorňuje, že některé platby se nepočítají do limitu pro odměnu. Nejsou zahrnuty platby u sázkových společností a organizací provozujících hazardní hry nebo kasina, společnosti poskytující finanční, platební nebo pojišťovací služby (jako Revolut, Curve, Paypal), včetně platby zprostředkované těmito společnostmi, a společnosti, které umožňují investovat do cenných papírů a kryptoměn. 

Odměny

Za nového klienta se považuje ten, kdo neměl v mBank otevřený účet mezi 1. lednem 2022 a 15. říjnem 2023. mBank také pamatuje na své stávající klienty a nabízí jim možnost získat odměnu, ale pouze prostřednictvím losování. Až 2000 korun může získat každý z dvou tisíc výherců. Klienti, kteří se již dříve zaregistrovali v soutěži, mohou být zařazeni do jednoho z čtyř losování, pokud provedou alespoň jednu platbu mobilem nebo hodinkami v daném období. Výše odměny bude odpovídat součtu všech provedených plateb v daném období, avšak maximálně 2000 korun. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Banek je více

První kolo losování proběhůp od 16. do 31. října, druhé probíhá od 1. do 15. listopadu, třetí proběhne od 16. do 30. listopadu a čtvrté od 1. do 15. prosince. V rámci každého kola bude vylosováno 500 výherců nejpozději do sedmi dní po jeho ukončení. Každý účastník může být vylosován pouze jednou, i když by se mohl účastnit všech čtyř losování, pokud bude v daném období provádět platby mobilem nebo hodinkami. Mimo mBank lákají i další banky na různé bonusy. Například Raiffeisenbank nabízí novým klientům, kteří otevřou běžný osobní účet, 500 korun měsíčně po dobu šesti měsíců, což dohromady činí 3000 korun, pokud provádějí alespoň tři platby debetní nebo kreditní kartou. 

Zdroj: PEnize
Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články