Máte tohoto mobilního operátora? Máte nárok na 10 000 Kč, rychle si to zkontrolujte

Máte tohoto mobilního operátora? Právě teď máte nárok na 10 000 Kč, je však potřeba této nabídky využít co nejdříve.

Telefon i Zdroj fotografie: Yxyv / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Mobilní operátor Vodafone ve spolupráci se známou značkou Honor přichystal soutěž pro své zákazníky s atraktivními cenami. Možnost účasti mají uživatelé využívající předplacené karty (předplacenky), a soutěž bude probíhat až do konce března 2024. Jaké ceny můžete vyhrát a jak se do soutěže zapojit?

Mobilní operátor a skvělá nabídka

I přes rozsáhlé nabídky paušálů nejsou předplacené karty zapomenuty, a právě pro ty, kteří je používají, přichází Vodafone a Honor s touto soutěží. Postupujte tak, jak to děláte běžně jako uživatel předplacené karty – dobijte si na svou kartu kredit. Po samozřejmé registraci do soutěže je minimální částka dobití, která vás zařadí do slosování o věcné ceny, stanovena na 400 korun. Poté je třeba spoléhat na štěstí při losování.

Soutěž je opravdu hodně lákavá. Každý výherní balíček obsahuje Honor 90 telefon, patřící mezi špičková zařízení střední třídy, elegantní bezdrátová sluchátka Honor EarBuds 2 a chytrý náramek Band 7. Ceny jsou opravdu pěkné, a rozhodně to stojí za to soutěži se zúčastnit.

Podmínky soutěže

Soutěž mobilního operátora Vodafone bude probíhat po dobu tří měsíců, konkrétně do 31. března, a v každém soutěžním měsíci bude Vodafone rozdávat 7 těchto balíčků. Celkem se tedy soutěží o 21 balíčků, a tak se může těšit celkem 21 výherců. Možnost soutěžit bude každý měsíc během trvání této akce.

Pokud vás tato soutěž od Vodafonu a Honoru zaujala, najdete více informací a kompletní podmínky na webu Vodafone. Na těchto stránkách naleznete registrační formulář a rovnou splnit také podmínky soutěže v podobě dobití kreditu na předplacenou kartu.

Zapojíte se do soutěže Vodafone?

Zdroj: Vodafone.cz
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články