V Oklahomě nalezli starou mimozemskou loď. Roky se skrývala v lesích a skalách

Při procházkách lesem můžete narazit na nejrůznější podivnosti. Když však manželé došli k neobvyklé zdi, vůbec netušili, co najdou na její druhé straně.

i Zdroj fotografie: S vědomím David Cambell
                   

O tento úžasný příběh se podělil David Campbell se svou ženou. V Oklahomě totiž učinili neuvěřitelný objev. Ačkoli se jim v médiích dostalo jen velmi malé pozornosti, pořídili fotografie a detaily, které jsou nadmíru zajímavé. Zvláště když vezmeme v úvahu to, že na skalách, kde k nálezu došlo, už předtím probíhaly výzkumy. Jedná se o fragmenty, které před mnoha lety zasáhly Zemi a od té doby jsou předmětem zájmu.

Pátrání v lesích a skalách

Teď jsou ale pod vodou, což má na svědomí kontroverzní projekt místní nádrže. Ta pohltila jak kameny, tak i město, které kolem ní vyrostlo. Několik hodin poté, co se David s manželkou vydali na průzkum lesa, dorazili k obrovské a podivné zdi. První pohled je zmátl, protože nikdy neviděli starověkou kamennou strukturu takové podoby. A měli taky silné podezření, že je umělého původu. Hlavně kvůli malým kamenům, které do sebe zapadaly.

Ale teprve když vylezli na vrchol tohoto útvaru, uvědomili si skutečný rozsah toho, na co právě narazili. Kameny měly totiž vysoce komplexní uspořádání a skládaly se do sebe coby rozdílné minerály nebo kovové složky. Často připomínaly plástev, vrstvu, která byla výsledkem velmi přesného sestavení. Stát na těch zlomených rampách z omletých kamenů bylo děsivé, jako narušení a znesvěcení nějakého pohřebiště.

Další skládačka mimozemské lodi

Tyto nezvyklé střepy vypadají jako jedna velmi masivní věc. Původně byly částí velmi starého a nyní napůl zkamenělého mimozemského plavidla nacházejícího se v Západní Virginii. A právě to, co David objevil, může být další část ve skládačce záhady místních skal. Ačkoli jsou nezvyklé skály tvořené podivnými kovy často připsány vulkanické činnosti, doufejme, že bude proveden další podrobný průzkum této obrovské lokality.

iZdroj fotografie: S vědomím David Cambell

Jak vůbec tyto podivné objekty skončily rozmetané na úlomky právě uprostřed lesů Oklahomy? Anomálie Baltského moře je dalším zvláštním artefaktem, který je složen z neobvyklých kovům podobným substancím. Může jít o plavidlo dávných dob? Pátrání ve Virginii rozhodně nejsou u konce a pravděpodobně se tedy objeví něco dalšího. Dost možná opět zásluhou Davida Campbella a jeho ženy.

Co nejdivnějšího jste kdy našli v lese?

Zdroj: ScienceDirect

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články