Hluboko pod vodou, v centru bermudského trojúhelníku, jsou ukryté 2 obří skleněné pyramidy

Příběhy o ponořených krystalových pyramidách zůstávají populární v paranormálních tématech a zároveň mohou být důvodem několika zmizení v bermudské oblasti.

i Zdroj fotografie: AlexFloresXIII / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Bermudský trojúhelník byl kdysi ničitelem lodí, letadel i samotných lidí. Ukrývá však daleko více záhad než se očekávalo. Ve středu bermudského trojúhelníku byly objeveny dvě obří hypnotizované pyramidy vyrobené ze silného skla. Tyto úkazy, které leží pod obrovským oceánem, jsou pro moderní vědu opravdovou záhadou.

Objev skleněné pyramidy

Anomální struktury, které se nacházejí v hloubce 2 000 metrů, identifikoval Dr. Verlag Meyer, německý oceánograf, a jeho tým, pomocí sonarového vybavení. Podle zpráv armáda zastavila všechna další vyšetřování. Dr. Meyer však pevně věří, že objev tajných a podivných pyramidálních struktur ve středu trojúhelníku by mohl být odpovědí na spoustu otázek. Týká se to samozřejmě zmizelých lodí a letadel spojených s bermudským trojúhelníkem.

Nedostatek vyspělé technologie

Pyramidy jsou údajně vyrobeny z nějakého druhu krystalu, což může být jedním z hlavních důvodů anomálních zmizení. Podle tvrzení ufologů a paranormálních badatelů zatím neexistují technologie ani prostředky, aby prozkoumaly pyramidy blíže. O těchto pyramidách se ale objevilo i několik zpráv a příspěvků na sociálních sítích. Naneštěstí většina z nich byla skeptiky vnímána jako propracované podvody.

Jak jsou přibližně velké?

Američtí oceánografové objevili tyto anomální struktury před více než 20 lety a došli k závěru, že povrch struktur byl plochý. Zároveň naznačovali, že byly vyrobeny ze skla nebo nějakého druhu krystalu. Jejich velikost je také překvapující. Tyto pyramidy, které se nikomu nepodařilo vyfotografovat, jsou údajně třikrát větší než Velká pyramida v Gíze.

iZdroj fotografie: Unsplash

Spojení s mimozemskou civilizací

Žádné další vyšetřování nelze provést, protože se předpokládá, že oblast je pod kontrolou americké armády. To je samozřejmě teorie, kterou zastávají ti, kteří chtějí věřit, že pod bermudským trojúhelníkem je něco tajemného. Pravda však může být velmi odlišná a ne tak vzrušující, jak si všichni přejí. Jedná se totiž o opravdu anomální oblast, kterou lze vysvětlit pouze zvážením všech možností. K tomu se pojí i oblíbená hypotéza mimozemské technologie. Ta ale daleko přesahuje naše současné chápání.

Až přespříliš záhad týkajících se bermudského trojúhelníku

Našla se spousta oceánografů, kteří označili výzkum za podvod, avšak odpověď není vůbec jasná. Nemůžeme jednoduše posoudit identitu těchto pyramid a potvrdit jejich existenci. Je však jasné, že bermudský trojúhelník má dlouhou historii plnou záhad, které nikdo nedokázal přesně vysvětlit. Už jenom tento fakt má něco do sebe.

Jedná se o skutečné pyramidy, nebo podvrh?

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články