Tento muž tvrdí, že cestoval v čase do roku 5000. „Přivezl“ s sebou fotografii budoucího světa jako důkaz

Údajně cestoval v čase – měl se dostat do roku 5000 a spatřit to, co sám nazývá „koncem světa“. Ze se své výpravy dokonce přináší fotografické důkazy.

i Zdroj fotografie: S vědomím Edwarda
                   

Jmenuje se Edward a vrátil se zpátky, aby světu ukázal zatopená města. To bude mít na svědomí klimatická katastrofa. Podle YouTube kanálu Apex TV byl Edward vyslán na tajnou misi roku 2004. Ta zahrnovala výpravu, která ho poslala 3 000 let do budoucnosti. Tam viděl například Los Angeles, které bylo kompletně pod vodou. Od návratu pak dle svého tvrzení dává dohromady fotografie, aby přinesl věrohodné svědectví.

Svědectví ze zatopeného Los Angeles

„Řeknu vám příběh, který vás ohromí a naprosto udiví. Tahle událost se stala v Los Angeles v roce 2004, tedy ve Spojených státech,“ začíná Edward popisovat svou zkušenost. Podělil se o ni v únoru 2018 a staré video se nedávno stalo opět virálním. Sestávalo také z děsivé zkušenosti ve „stroji“, který ho měl vzít do budoucnosti. Dále vyprávěl o tom, čeho byl svědkem a co ho naprosto ohromilo. „Stál jsem na obrovské dřevěné plošině.“

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Nejen já, ale i domy, stavby, všechno vyrobené ze dřeva. Nakonec jsem si ale uvědomil, že je to to samé město. Tedy Los Angeles, ale pod vodou,“ prohlásil. Jeho tvář je v tomto videu rozmazaná a jeho hlas je lehounce upraven, aby byla celkově chráněna jeho totožnost. Ke konci se pak podělí o fotografii, která zabírá to, co bylo během výpravy přímo před jeho očima. Modrý snímek ukazuje podivné struktury evokující záběr města.

Pozorovatel v přísně tajné laboratoři

Edwardovou prací bylo – dle jeho slov – pozorovat veškeré technické vybavení na navštívených místech a sledovat jejich činnost. Laboratoř byla tajným vládním zařízením v Arménii vydávaným za ústav pro vývoj nových technologií. Toho roku zrovna testovali dotekové obrazovky nové generace. Jejich cílem přitom bylo maximálně ulehčit lidem jejich životy. Budoucí technologie podle něj už dávno používá armáda i tajné služby.

iZdroj fotografie: Depositphotos

On sám se občas v laboratoři vyskytoval, a když získal zelenou kartu, přesunul se do USA. Potřeboval tedy práci a byl připraven přijmout prakticky jakoukoli nabídku. Laboratoř byla na naprosto veřejném místě a zvenku působila jako jakákoli běžná kancelář. Nikdo tedy nemohl poznat, že jde o supertajné vládní zařízení. Edward velmi dobře navazoval vztahy a jeho nejlepším přítelem byl James, místní vědec a nejlepší vynálezce.

Jeden příběh z mnoha podobných

Nejde rozhodně o první případ, kdy vystoupil takovýto „cestovatel časem“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Například na sociální síti TikTok se nedávno objevil uživatel jménem „futuretimetraveler“ s tím, že spatřil „mimozemské druhy“. Měly se objevit přímo na naší planetě a proti lidstvu následně „podnítit válku“. Tato tvrzení se objevují v mnoha variantách a z nejrůznějších stran od lidí všech národností.

Zatím mají ale všechna společné to, že jsou prohlášena za „falešná“ mnoha organizacemi, které se cestami v čase zabývají na seriózní úrovni. Podle nich se všechny takové věci stávají výlučně v knihách a filmových trhácích nebo seriálech. Video samo je natočeno v parku na lavičce a jde v zásadě o takový způsob prezentace, který může natočit naprosto kdokoli. Stačí k tomu mobilní telefon a několik online nástrojů, které zamlží obličej a upraví hlas.

Na jaké podobné příběhy jste už narazili?

Zdroj: TheScientist

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články