Projekt ISIS aneb Jak tajná služba KGB objevila mumifikované tělo starověkého mimozemského „boha“

V roce 1961 zahájila KGB Projekt ISIS. Šlo o supertajný vládní program, jehož cílem bylo získat mimozemskou technologii. Kulminoval jedinečným objevem.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Konkrétně nálezem těla 13 000 let starého mimozemského těla. To se nacházelo v hrobce na náhorní plošině v Gíze na území Egypta. V prvních letech studené války se vysocí ruští armádní důstojníci obávali toho, že USA získají technologickou výhodu. Měli k tomu využít právě mimozemskou technologii, předpokladem bylo studium UFO. Tedy analýza podobných strojů, jaké havarovaly v Roswellu. Rusko samozřejmě takovou výhodu chtělo také.

Souboj mezi Ruskem a Spojenými státy

Proto využili svoje tajné služby, aby určily místa, kde by se artefakty a znalosti tohoto typu mohly nacházet. Jedno z nich byla starověká hrobka v Egyptě, konkrétně na náhorní plošině v Gíze. Svoje hledání založila KGB na staré legendě o hrobce boží návštěvy (Tomb of the Visitor God). Podle příběhu narazili dva beduíni během cest na místo posledního odpočinku mimozemského návštěvníka. Jakmile do hrobky vstoupili, okamžitě se jim udělalo zle.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ještě než v nemocnici podlehli tajemné chorobě, dokázali předat umístění této hrobky. Egyptské úřady pak prodaly tyto údaje ruským spojencům. Ti se na toto místo chtěli dostat dřív, než se to povede americké CIA. V důsledku toho byl tedy rychle ustanoven Projekt ISIS, jehož expedice měla hrobku prozkoumat. K sovětským egyptologům, vědcům a vojákům se přidaly egyptské protějšky, které jim měly s nalezením cíle v terénu pomoci.

Možný nález zakladatele Egypta?

Tyto informace pak ověřil ruský vědec Viktor Ivanovič, který měl přístup k tajným dokumentům KGB. „Neexistují žádné pochybnosti, že malá skupina ruských vědců s vojenskými experty našla v Egyptě v roce 1961 hrobku. Dokumentace ale nikde nezmiňuje, co přesně mělo být nalezeno uvnitř sarkofágu. Jediným zdrojem jsou nejvyšší představitelé KGB. Jen ti vědí, že jsme našli mimozemskou bytost, která zemřela v Egyptě.“

iZdroj fotografie: Pixabay

„Došlo k tomu 10 000 let před Kristem.“ Rusko-egyptské výpravě se podařilo hrobku odhalit a podle zpráv zajistila velký počet artefaktů. Podle jednoho ze starších důstojníků KGB bylo odneseno asi 15 krabic plných předmětů. Hieroglyfické nápisy uvnitř byly zkopírovány a následně přeloženy. Bylo mezi nimi i proroctví předvídající návrat okřídleného mimozemského boha. Zpráva také zmiňovala existenci ochranné bariéry.

Existence záznamu, neznámost výsledku

„Během zkoumání zdí jsme zachytili podivnou sílu odporu. Nedokázali jsme to nijak vědecky vysvětlit.“ Nic uvnitř ale nebylo tak zarážející jako mumie samotného boha, která byla opatrně uložena ve velkém sarkofágu. Tělo bylo větší než průměrný Egypťan a radiokarbonová metoda ukázala stáří asi 13 000 let. Podle egyptské mytologie byla první dynastie ustanovena bohem Osirisem, který na Zemi přiletěl v létající lodi.

Je to odkaz na UFO? A pokud ano, opravdu našla výprava mumii zrovna této bytosti? Existuje černobílý záznam, údajně přímo z archivů KGB. Při otevření rakve se uvolnil oblak jedovatého plynu. Členové výpravy se tak vrátili s ochrannými obleky a maskami. Ačkoli není možné ověřit, že tělo skutečně patřilo mimozemskému bohu, forenzní analýza potvrdila pravost záznamu. Do dnešního dne je tak výsledek této expedice neznámý.

Kdo myslíte, že byl v této hrobce skutečně pohřben?

Zdroj: GeorgeAet
Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články