Dvě mimozemské lebky objevené v Rusku, tajná nacistická instituce a honička za nadpozemskými zbraněmi

Historie válečného období za sebou nezanechává jen válku a smrt, ale také zajímavosti o různých archeologických nálezech, které se ne vždy dají úplně vysvětlit.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zprávy z ruských novin naznačují, že v horách kavkazské oblasti Adygeje byl objeven kufřík a dvě lebky podobné mimozemšťanům. Vědci zmiňují, že s tím souvisí Ahnenerbe, tehdejší pravděpodobně nejtajnější společnost v rámci SS. Věnovala se výhradně studiu okultních a nadpřirozených sil na Zemi. Podle výzkumníků je možné, že se příslušníci SS zajímali o záhady starověkých dolmenů a radioaktivní oblast známou jako kaňon Kishinski.

Tajemná instituce s tajemnými cíli

Ahnenerbe byl institut v nacistickém Německu zaměřený na výzkum archeologické a kulturní historie árijské rasy. Institut prováděl experimenty a zahájil četné expedice po celém světě. To vše za účelem dokázání, že mytologické severské populace vládly světu v dávné minulosti. Jméno Ahnenerbe znamená „zděděno po předcích“.

Institut s nadlidskými ambicemi

Jednoduše řečeno, členové Ahnenerbe chtěli vědět vše, co souvisí s tajemnými a neznámými jevy na naší planetě. Podnikli několik výprav do Tibetu, Antarktidy a na Kavkaz. Zároveň jevili obrovský zájem o fenomén UFO a hledali jejich konečnou a absolutní moc. Jejich ambice tedy byly rozhodně nemalé.

Historie s tím také souvisí

Světu je dobře známo, že hitlerovské Německo se aktivně angažovalo ve vývoji nových typů zbraní, o kterých se věřilo, že by mohly změnit průběh války. To je důvod, proč v Ahnenerbe pracovalo přes 300 specialistů z různých sektorů, všichni brilantní a vzdělaní lidé s obsáhlými vědeckými znalostmi.

iZdroj fotografie: Unsplash

Spolupráce mezi nacistickým Německem a SSSR

Zajímavostí je, že roky před začátkem války nabídli specialisté na stavbu horských silnic z německé vojenské instituce pomoc SSSR. A to konkrétně s výstavbou silnice mezi Pitsundou a Ritsou (z pobřeží Černého moře v Abcházii) jako prostředek mezinárodní spolupráce. Po dokončení práce bylo zjištěno, že němečtí specialisté záhadně zemřeli. Údajně se mělo jednat o plánované vyvraždění.

Ruská voda života

Později se přišlo na to, že výstavba této strategické silnice měla velmi záhadné důvody. Ukázalo se, že hydrologové z Ahnenerbe zjistili zajímavosti o složení vody odebrané ze zdroje umístěného v jeskyni pod jezerem Ritsa. Bylo totiž ideální pro výrobu lidské krevní plazmy. Tento proces podrobněji vysvětluje Ivan Bormotov, profesor katedry ekonomie a managementu z Maikop State Technological University.

Záhadné pohyby a souvislosti s vyšetřováním

Obě strany disponovaly průzkumnými letouny. Byly vybaveny nejdokonalejšími špionážními přístroji a mnohými byly považovány za létající tajné laboratoře. Bormotov byl ve svých projevech sám na vážkách, jestli to nějakým způsobem souvisí s vyšetřováním výzkumníků z Ahnenerbe. I dnes se stále mluví o neobvyklých událostech v těchto oblastech. Nedávno vyšel v místním tisku článek, který hovořil o nálezu obří kostry. Ta byla až tři metry dlouhá a patřila neznámé lidské rase v kaňonu Borjomi.

Prazvláštní lebky bohů

Ruská média píší, že záhadné lebky byly nalezeny v jeskyni na hoře Bolshoi Tjach. Téměř před dvěma lety je našla skupina průzkumníků vedená etnografem a zakladatelem muzea Vladimirem Melikovem. Podle něj se jedna z lebek nepodobala ničemu, co člověk znal. Uvádí, že mezi nejzáhadnější rysy lebek patří absence lebeční klenby a čelistí. Oční důlky jsou neobvykle velké a mají rysy obličeje připomínající lidi. „I ve srovnání s lebkou medvěda je těžké si myslet, že nemáte v rukou ostatky mimozemského tvora,“ řekl Melikov.

Spekulace, nebo realita?

Na závěr je vhodné říci, že tyto záhadné nálezy jsou věcí, která vás rozhodně nutí přemýšlet o tom, jaké vymoženosti venku ještě jsou. Nutí vás se zamyslet nad dalšími tajnými institucemi, které měly podobné nápady a plány jako Ahnenerbe. Lebky a předměty objevené v Rusku zůstanou jako jedny z nejzáhadnějších nálezů učiněných v posledním desetiletí. Pravda za nimi se zdá být mnohem záhadnější, než si lidstvo dokáže představit.

Myslíte si, že historie z období válek nějakým způsobem souvisí s nálezy lebek?

Zdroj: NotizieIn
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články