vedazive.cz » Technika » Kdo má doma staré nádobí, neměl by ho za žádných okolností vyhazovat. Dá se prodat za statisíce korun. Důležité je datum výroby » Diskuze Diskuze k článku: Kdo má doma staré nádobí, neměl by ho za žádných okolností vyhazovat. Dá se prodat za statisíce korun. Důležité je datum výroby Zpět do článku Redakce VědaŽivě 2 června, 2024 Napsat komentář Zrušit odpověď na komentářPro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit. Končíval v koši nebo pod květináčem. Dnes se tahle socialistická sada prodává za bezmála 18 000 Kč Nenoste to do sběru, varují sběratelé: Tahle „blbinka“ z éry socialismu má dnes cenu desítek tisíc Dnešní mladí už ani netuší, k čemu sloužila. Sběratelé za ni přitom bez váhání platí desetitisíce Matný neglazovaný materiál věrně připomíná lidskou kůži. Hlavičky panenek vyráběli z „biskvitového porcelánu“, dnes se prodávají za tisíce Leží vám na půdě v krabici od bot z dob povinné četby? Obří chyba! Za tuto starou knihu vám sběratelé okamžitě vyplatí 30 000 Kč
Matný neglazovaný materiál věrně připomíná lidskou kůži. Hlavičky panenek vyráběli z „biskvitového porcelánu“, dnes se prodávají za tisíce
Leží vám na půdě v krabici od bot z dob povinné četby? Obří chyba! Za tuto starou knihu vám sběratelé okamžitě vyplatí 30 000 Kč
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.