Co jste na tomto obrázku viděli jako první? Vaše odpověď prozradí nejhlubší tajemství o vaší osobnosti

Ač se to na první pohled nemusí zdát, ve skutečnosti lze tuto kresbu interpretovat dvěma způsoby. Tvář, kterou zpozorujete, o vás mnohé vypovídá.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Zjistěte, co o vás vypovídá způsob, jakým váš mozek dokáže vidět kresbu na obrázku. Tento test osobnosti funguje na základě toho, čeho jste si všimli jako první. Odhalte tajemství, která o vás prozrazuje vnímání mladé dívky, a také co o vás vypovídá, pokud jste si nejdříve všimli tváře starce. Nahlédněte hlouběji do nitra své osobnosti a zjistěte, kdo doopravdy jste.

Jak fungují testy osobnosti

Některé obrázkové testy dokáží odhalit určité povahové vlastnosti nebo charakteristické rysy. Stačí rozklíčovat způsob, kterým předmět na obrázku vnímáte nebo vidíte, nebo si mezi ostatními vybrat jeden, který vaši pozornost upoutal jako první nebo nejsilněji. Vyzkoušejte tento rychlý a jednoduchý způsob, jak se o sobě dozvědět něco nového.

Jaká je vaše nejhorší vlastnost? Zjistěte podle obrázku, co vidíte jako první rozhoduje

Jak vznikají obrázkové testy

Ve většině případů jsou k jejich tvorbě používány optické klamy nebo iluze, které jejich řešení ještě ztěžují. Často se jedná o hru kontrastních barev, světla a stínů nebo různých tvarů rozdílných velikostí. Pomocí nich otestujete své pozorovací a logické schopnosti, nebo naopak odhalíte skryté vlastnosti. Stačí se tomuto způsobu otevřít a důvěřovat své intuici.

iZdroj fotografie: Woman Tiscali

Tvář muže

Pokud jste si ze všeho nejdříve všimli tváře staršího muže, pak patříte mezi velmi citlivé a vnímavé jedince. Vždy dáváte přednost ostatním před sebou samým. Vyznačujete se velkou empatií. Jste tvůrčí a kreativní duše. Mnohem více využíváte svou pravou mozkovou hemisféru. Z toho důvodu je pro vás těžší logicky uvažovat a zapasovat se do běžného myšlení.

Tvář ženy

V případě, že jste si jako první všimli tváře mladé ženy, pak jste mnohem více orientovaní na levou mozkovou hemisféru. Vynikáte v logickém a analytickém myšlení. Všechny kroky v životě předem důkladně promýšlíte a neradi jednáte spontánně. Máte rádi řád a kontrolu. Přestože na první pohled působíte chladně a odtažitě, jste velmi ohleduplní a přátelští.

Kterou tvář jste jako první viděli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články