Komu byste pomohli jako první? Psychologové díky tomuto testu dokáží i odhalit, zda je člověk psychopat

Tímto obrázkovým testem snadno a rychle otestujete svou osobnost. Stačí si ze čtyř lidí na obrázku vybrat jednoho, kterému byste pomohli ze všeho nejdřív.

i Zdroj fotografie: Informe Brasil
                   

Obrázkové hlavolamy a hádanky jsou oblíbeným způsobem, jak si ověřit své logické dovednosti a schopnosti nebo poodhalit pravdu o svém pravém já. V dnešní době jsou taky velmi oblíbeným způsobem, jak trávit volný čas a zároveň udělat něco pro své duševní a mentální zdraví. Jejich pravidelné procvičování totiž vede k rozvoji kognitivních funkcí mozku, snížení stresu, úzkosti a depresí i celkovému zlepšení paměti.

Vyberte, komu byste pomohli jako prvnímu

V tomto konkrétním případě je vaším úkolem vybrat si z obrázku jedinou osobu, které byste pomohli ze všeho nejdřív. Ať už se rozhodnete pro starou babičku, zdravotní sestru, pacienta se zlomenou nohou, nebo plačící dítě, nikdy neuděláte chybu. Ovšem vaše volba vám prozradí něco o vaší osobnosti. Zjistěte, kdo doopravdy jste, pomocí tohoto jednoduchého obrázkového testu.

Poslední číslo z vašeho roku narození odhaluje všechna tajemství vašeho života: Jaké vlastnosti vám byly dány do vínku

Babička s holí

Tento výběr o vás prozrazuje, že máte velkou úctu k tradicím, na kterých si zakládáte. Jste konzervativní člověk, který se vyznačuje z počátku velkou nedůvěrou v cokoliv nového. Charakteristická je pro vás taky vysoká inteligence a touha po spravedlnosti. Každé své rozhodnutí si napřed dobře promyslíte, máte rádi věci pod kontrolou. Řád pro vás znamená bezpečí.

Plačící dítě

Tato volba vypovídá především o vaší důvěřivosti. Je velmi snadné vzbudit ve vás soucit, čehož může mnoho lidí zneužít ve svůj prospěch. Jste křehká duše, která už toho v životě mnoho zažila a nemá ráda, když se někomu děje nějaké příkoří. Jako první nabídnete pomocnou ruku každému, kdo to potřebuje. Pro ostatní chcete to nejlepší, díky tomu se ve vaší blízkosti cítí bezpečně a uvolněně.

iZdroj fotografie: Informe Brasil

Muž s berlemi

Pokud jste si na obrázku vybrali pacienta se zlomenou nohou, pak jste nejspíš rádi hvězdou každého večírku. Nepopiratelně jste vůdčí osobnost a pozornost lidí si velmi užíváte. Život je pro vás dobrodružství, které je potřeba prožít na maximum. Při rozhodování se řídíte svým vlastním vnitřním kompasem a vždy jednáte podle toho, co je pro vás správné.

Zdravotní sestra

Tato volba o vás prozrazuje, že jste věčný optimista. Vaše sklenice je rozhodně vždycky napůl plná a na všech vidíte jen to dobré. Ani nepřízeň osudu vás dlouhodobě nerozhází a hned se snažíte si ze všeho vzít to pozitivní. V práci jste velmi efektivní a ve volném čase vás baví objevovat svět. Dáváte přednost pobytu venku a různým aktivitám, při kterých zažijete nová dobrodružství.

Komu byste jako prvnímu pomohli vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články