Tohle podle psychologů vypovídá tvar rtů o člověku: Pokud máte tvar číslo 7, nejspíš máte problém

Vzhled člověka je v mnoha ohledech úzce propojen s jeho povahou. Naše vnitřní vlastnosti mají vliv na to, co a jak se projevuje zvenku. A i tvar rtů o nás může mnohé prozradit.

i Zdroj fotografie: Kobieta Onet
                   

Specialistům stačí jediný pohled na lidský obličej a vědí toho o vás spoustu. Pokud nevěříte, budete tentokrát potřebovat zrcadlo. Podrobně prostudujte strukturu a tvar vašich rtů a pak je srovnejte s úvodním obrázkem. První odhad nemusí být nutně ten nejpřesnější. Dejte si klidně načas, pokud se chcete dovědět skutečný profil vaší osobnosti. Není kam spěchat, kvalita si zaslouží vaši pečlivost a pozornost.

Typ 1

Máte první typ rtů? Jste velmi odvážní, dominuje u vás zvědavost a energie. Poměrně rádi flirtujete a celkově poznáváte nové lidi. Výzvy jsou pro vás denním chlebem, máte také velmi rádi dobrodružství. Současně se necháváte dosti snadno ovlivnit emocemi, jak v pozitivním, tak i negativním smyslu. Jednáte proto rychle a mnohdy bez hlubší úvahy. Jste impulzivní a býváte také často nervózní.

Typ 2

Patříte mezi celoživotní optimisty. Život je pro vás pozitivní dráhou, vždycky se soustředíte na to dobré. Jak ve věcech a činnostech, tak i v lidech. Místo toho, abyste hledali nové problémy, snadno a rychle vyřešíte ty stávající. Realitu můžete přijímat takovou, jaká doopravdy je. A vy to dokazujete každý den. Dokonale vás vystihuje věta „nic není tak špatné, aby z toho nebylo něco dobrého“.

Typ 3

Jste velmi společenský člověk, veselý, upovídaný, otevřený a mnohdy důvěřivý. Máte rádi lidi kolem sebe a takové prostředí potřebujete k životu. Kdykoli jste sami, nudíte se a obecně se cítíte špatně. Čím více aktivity kolem vás, tím lépe pro vás.

iZdroj fotografie: Pixabay

Typ 4

Vaše druhé jméno je pracovitost a ambice. Míříte opravdu vysoko, také si dáváte náročné cíle, od sebe samých máte vysoká očekávání. Nespokojíte se totiž jen tak s něčím. Dovedete obětovat opravdu hodně, abyste se k cíli dostali.

Typ 5

Jste brilantní, chytří a pekelně inteligentní. Vyznačujete se kreativitou, vaše mysl generuje miliardu nápadu a všechny jsou skvělé. Nedělá vám potíže řešit i složité problémy. Podle lidí jste génius a nepletou se. Můžete uspět v mezinárodním měřítku.

Zadívejte se na obrázek a najděte jedno zvíře. To odhalí, co je na vaší povaze úplně nejlepší

Typ 6

Středem vesmíru je pro vás láska, chcete ji mít a opětovat. Jako velmi citlivou osobu je snadné vás zranit. Jakmile vás někdo zraní, dlouho trpíte a trvá vám se vzpamatovat.

Typ 7

Na prvním místě je pro vás vaše vlastní blaho, podle některých jste sobec. Místo toho se o ně však staráte každou chvíli. Děláte cokoli pro to, aby byli spokojení se svými životy. Nejste však ochotni se pro ně obětovat, protože pomoc druhým není vaše práce. Jste velmi sebestřední, současně však nikomu neubližujete. Prostě si žijete po svém, na což máte plné právo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Typ 8

Tohle jsou rty dokonalého altruisty, neustále pomáháte svému okolí. Je to pro vás velká radost, cítíte se tím naplněni. Musíte mít prostě někoho, o koho se budete starat. Nebo minimálně nápad, kterému se můžete věnovat. Rodina a přátelé jsou tak vaší prioritou.

Typ 9

Prakticky za všech okolností jste středem pozornosti, rádi vzbuzujete zájem. Jste hvězdná osobnost, které je těžké si nevšimnout. Nemůžete prohrát a za cílem jdete přes překážky i mrtvoly. Ke svému se vždycky dostanete. Velkou pozornost věnujete vlastnímu vzhledu, takže vypadáte vždy naprosto dokonale.

Který typ na vás sedí?

Zdroj: KobietaOnet
Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články