Tyto obrázky mají odhalit vaše nejhlubší obavy a strachy. Jste připraveni podívat se do hlubin vlastního nitra?

Vyobrazení na obrázku mají společnou jednu věc, která vás nejspíš nenapadne. Dovedou totiž odhalit vaše nejniternější obavy.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Pomalu se blížící klaun nebo velký pavouk vás můžou přinutit vyskočit až ke stropu nebo utéct po schodišti až na půdu. Existují ale vnitřní strachy, které se ukrývají pod povrchem, a tiše si sedí v našem podvědomí. U mnoha z nich si nemusíte být vůbec vědomi, že ve vás dřímají. A dost možná vás trápí nějaké jiné věci, které jsou s těmito obavami spojené. Takže následující obrázkový test vám může pomoci, aniž byste věděli, že máte problém.

Nechte své obavy vyplout na povrch

Podnikněte tedy výlet do svého podvědomí a zkuste pochopit, čeho se doopravdy bojíte. Jen se podívejte na obrázek a dobře si zapamatujte, který z motivů vás zaujme jako úplně první.

Pokud vidíte motýla

Máte obavu, že vás někdo může zradit. Trpíte problémy s důvěrou v lidi, pravděpodobně z důvodu minulého odmítnutí nebo podobné situace, která vás hodně bolela. Motýl také může symbolizovat traumatický zážitek z vašeho dětství. Případně odmítnutí na pracovišti. Když procházíme těmito typy nepříjemných zkušeností a náš mozek je nedokáže zpracovat, vyvstanou vzpomínky při jakékoli podobné situaci.

Když spatříte jako první jablko

Spatření jablka jako prvního předmětu symbolizuje váš strach ze smrti. Nemusí jít o nijak významné odhalení, protože ta děsí nás všechny. Skutečnost je taková, že se vlastně bojíte ztráty někoho, kdo je vám velmi blízký. Jste milující osoba, které na ostatních záleží, a tento strach nejspíš vychází z traumatizující zkušenosti. Ztratit někoho blízkého v minulosti může zanechat trvající jizvu, která je otisknuta ve vašem podvědomí.

iZdroj fotografie: Stencil Photos

Jestli jste spatřili housenku

Slyšeli jste někdy o fasmofobii? Pokud jste spatřili jako první housenku, můžete mít podvědomou obavu z paranormálních jevů, například spatření duchů. Váš mozek spouští poplach i tehdy, když jen slyšíte slova jako duch, čarodějnice nebo jméno jakékoli jiné nadpřirozené entity. I když váš racionální mozek ví, že to nemůže být pravda, máte pocit pronásledování. A tahle obava pak putuje celou vaší myslí.

Jako první jste viděli nůž

Nože jsou obecně symboly hrozby. Jestli jste ho spatřili jako první, máte nejspíš obavu z toho, že se nakazíte nějakou nevyléčitelnou chorobou. V pozdějším věku se nemocí bojíme všichni, tento strach je ale hluboce zakořeněn ve vašem podvědomí a děsí vás i jen pouhá myšlenka na takovou situaci. Většina lidí, které zaujme jako první nůž, se bojí buď nevyléčitelné nemoci, nebo náhlé smrti bez jakéhokoli důvodu či vysvětlení.

Která obava sídlí ve vašem podvědomí?

Zdroj: Science

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články