Optický test, který prozradí vaší budoucnost: K odhalení osudu si stačí vybrat 1 ze 3 karet

Zajímá vás, co si pro vás osud přichystal? Pak není nic jednoduššího, než se podívat do karet. Z následující trojice vyberte tu, která vás nejvíce oslovuje.

Karty trojice osud i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Pokud věříte, že se vám vesmír snaží něco sdělit, vnímáte znamení osudu nebo jste pouze zvědaví, co vám karty mohou prozradit, podívejte se na věštění pomocí tří karet. Zklidněte mysl, abyste slyšeli nebo cítili svou intuici, a vyberte si jednu z nich. Nad svým výběrem však dlouho nepřemýšlejte, platí zde pravidlo, že varianta, která vás napadne jako první, vyhrává.

Karta číslo 1

Pokud vám intuice napověděla vybrat si první kartu v pořadí, věřte, že vám v nejbližším období bude osud přát. Pečení holubi vám sami do úst padat nebudou, ale život vám do cesty přivane šanci a nové příležitosti. Těchto příležitostí byste se měli chopit a o své štěstí zabojovat. Vesmír vám také dá šanci poznat nové a zajímavé lidi. Ani tuto možnost byste neměli propásnout. Osud se vám snaží sdělit, že byste se měli chopit nových příležitostí, které se vám v brzké době naskytnou, a náležitě je využít.

Karta číslo 2

V nejbližší době by měl být velmi opatrný ten, kdo si zvolil druhou kartu v pořadí. Ve vaší blízkosti je totiž někdo, kdo nemá dobré úmysly, dávejte si proto pozor na osoby ve vašem okolí. Vyhnete se tak nepříjemnostem. Klepy a drby mířené na vaši adresu si neberte příliš osobně. Nemáte se čeho bát, v blízké budoucnosti se vydejte za svými sny, budete totiž plní elánu. Ale hlavně zachovejte klid a chladnou hlavu v každé situaci.

tři karty ruka hvězdičky iZdroj fotografie: Freeimages

Karta číslo 3

V případě, že si vaše intuice zvolila třetí, tedy poslední kartu, čekají vás v nejbližší době úspěchy. Právě v tomto období musíte hodit strach za hlavu a bojovat za své cíle. Nebojte se udělat i zdánlivě nebezpečné rozhodnutí, protože v osobním i pracovním životě se vám bude dařit. Je načase začít si pořádně věřit a snažit se splnit si sny. Ve vašem životě nastává období, kdy vás štěstěna bude provázet na každém kroku. Využijte tedy nejbližší dny pro velké životní kroky a neváhejte se pustit ani do dlouho odkládaných rozhodnutí.

Nakolik věříte věštění osudu z karet?

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články