Co vidíte na obrázku jako první? Vaše odpověď odhalí mnoho o vašem charakteru a životních hodnotách

Pouhý obrázek odhalí Vaši osobnost, rozdíly mezi uvedenými povahami jsou obrovské. Zjistěte, zda se řídíte více hlavou, nebo srdcem.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Lidé žijí v domnění, že znají sami sebe lépe než ostatní. Poznat sám sebe není ale tak jednoduché. Někdy si nevšimneme viditelných znaků, které se v duši skrývají. Tento Rorschachův psychologický test s obrázkem odhalí náznaky vašeho podvědomí. Nečekejte od něj ovšem přesné výsledky. Plnohodnotný rozhovor s psychologem obrázkem nenahradíte, ale možná se o sobě dozvíte něco nového.

První pohled je důležitý

Myšlenkou obrázku je, že mozek při pohledu na nejednoznačný případ najde řešení dle toho, co je v podvědomí. První věc, které jste si všimli na úvodním obrázku, vypovídá hodně o vaší osobnosti. Zde neexistuje žádná správná či špatná odpověď. Jde pouze o to, co jste spatřili jako první. Na základě toho získáte výsledek, který o vás a vašem charakteru mnohé vypovídá.

Vize milostného páru

S největší pravděpodobností patříte do kategorie lidí, kteří mají problémy s okamžitým rozhodováním. Před konečným verdiktem zvažujete několik možností. Čím více času máte na rozhodnutí, tím horší scénář vám podvědomí poskytne. Ve výsledku najdete méně riskantní řešení. Je pro vás těžké věřit lidem a mít plnou důvěru v jejich rozhodování. Stojíte si za svým. Jiní vás tedy považují za příliš opatrnou a arogantní osobu. To Vám ztěžuje budování osobních vztahů. Rozhodně je dobré se pojistit, avšak otázkou je, co se za touto opatrností skrývá.

Zobrazení velkého výbuchu

Dá se říci, že ve společnosti vyčníváte. Svou silnou energií přitahujete okolí, jste rádi středem pozornosti. Jste rádi chváleni, příliš Vám záleží na názoru ostatních. Sami o sobě však dobrou představu nemáte. Pod maskou skrýváte své emoce a svou skutečnou osobnost. Neustále se kritizujete a snažíte se být někým jiným. Často skáčete, jak se pískne, a pomáháte ostatním jen na úkor sebe. Není nutné v tom pokračovat.

iZdroj fotografie: Unsplash

Je mnoho lidí, kteří Vás budou milovat takoví, jací jste. Uznat sami sebe je skutečný klíč k tomu být lepší. Poté víte, co sami zmůžete, a na co potřebujete pomoc druhých, když jste v nesnázích. Není možné mít skutečné přátelé, když lžete sami sobě. Lhaní Vám zabrání poznat své skutečné já. Někdy dokonce dvě osoby, které se od sebe zdají být zcela odlišné, jsou ve skutečnosti jen různými stranami mince. Dokážou uspět jen při vzájemné spolupráci. Nikdy nezapomeňte na své skutečné přátele.

Jak byste popsali váš charakter?

Zdroj: Science

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Syrská armáda a vláda jedou v obřím narkobyznysu. Drogu captagon distribuuje i Islámský stát, jde o miliardy dolarů
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky