Psychologové ho používají k odhalení osobnosti pacientů: Výběr symbolu prozradí nejhlubší tajemství vaší osobnosti

Následující test osobnosti vám pomůže objevit šťavnaté detaily o tom, co vás v životě doopravdy ovlivňuje a motivuje. Také to, jak reagujete v různých situacích.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Dnešní vynikající test osobnosti sestává z řady symbolů, mezi kterými si musíte jeden vybrat. Možná vám přijdou nesmyslné, právě volba jednoho však bude vypovídat o vaší osobnosti. Pamatujte, že hlavní slabinou testu tohoto typu je subjektivita odpovědí. Navíc není možné, aby takový test bral v úvahu vnější faktory. Snažte se tedy být zcela upřímní a nad svou volbou příliš dlouho neváhejte. Jde skutečně o váš první dojem a první symbol, který vás zaujme.

Symbol 1

Jestli padla vaše volba na tento symbol, patří mezi vaše největší slabosti nedůslednost. Máte totiž silnou tendenci se velmi snadno rozptýlit, vaši pozornost od původního záměru odvede i drobný podnět. To vás může výrazně ovlivňovat při snahách o dosažení cílů, ať už jsou jakékoli. Chcete-li s tímto přístupem skončit, zorganizujte si jak svůj prostor, tak hlavu. Naučte se soustředit na to, co je opravdu potřeba, ne na podružné záležitosti.

Symbol 2

Pokud vás zaujal druhý symbol, vaší skutečně slabou stránkou je lehkomyslnost. Bez jakéhokoli přemýšlení máte velký sklon riskovat, poté ještě minimalizovat následky svých neuvážených činností či aktivit. Naučte se odolávat svůdným podmětům a svoje kroky skutečně zvažovat se všemi pro a proti. Co se zkusit jednou za čas rozhodovat racionálně, místo abyste se nechali unášet emocemi? Může to pomoci a nemáte prakticky co ztratit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Symbol 3

Vaše volba je tento symbol? Váš život často ohrožuje mnohdy až přílišná empatie. Jste totiž přecitlivělí k pocitům druhých do té míry, že se cítíte zodpovědní za jejich problémy. To může být v některých ohledech nebo situacích velmi prospěšné, současně vás to ale vnitřně vysává. Naučte se distancovat a pamatovat na vlastní místo v příběhu, které je minimálně stejně důležité. Nenechte se zavalit věcmi, které se vás netýkají a nemůžete je reálně ovlivnit.

Symbol 4

Tento symbol reprezentuje jako největší slabinu osobnosti neustálé hledání souhlasu v okolí. Nejste si totiž jisti sami sebou, proto hledáte potvrzení všeho, co děláte, nebo za čím si stojíte. To vám ovšem dlouhodobě brání v tom stát se reálně sami sebou. Takto budete neustále postupovat tempem ostatních, nikoli svým vlastním. Dejte se do rozvoje pevného sebevědomí a přestaňte neustále chtít souhlas ostatních. Jedno malé tajemství – váš život se radikálně změní.

Předmět, který jste na obrázku viděli jako první, odhalí, co opravdu v nitru prožíváte: Psychologický test podprahových emocí

Symbol 5

Když jste se přiklonili k tomuto symbolu, vaší slabou stránkou je opravdu přílišná paranoia. Prakticky na každém kroku nebo v každém předmětu či osobě vidíte potenciální nebezpečí, které vám zcela brání v klidném postupu životem. Pro vlastní dobro se dostaňte z této zcela pekelné spirály. Naučte se situace kolem sebe vyhodnocovat realističtěji, ne každý a na každém kroku se vás snaží nějak poškodit. Stačí jen sledovat jiné věci a dostanete jiné výsledky.

Co z uvedeného na vás sedí?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články