Přesný test osobnosti: Výběr 1 motýla prozradí, jaké jsou vaše nejlepší i nejhorší vlastnosti

Prohlédněte si pozorně obrázek s motýli a vyberte si jednoho, který je vašemu srdci nejblíž. Tímto způsobem zjistíte další střípek pravdy o svém pravém já.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Tento jednoduchý obrázkový test vám pomůže nahlédnout pod roušku tajemství vaší osobnosti a možná i zodpoví některé vaše otázky. Zjistěte, kdo doopravdy jste a které z vašich vlastností jsou nejvýraznější. Jedině pokud doopravdy znáte své silné a slabé stránky, můžete s nimi začít pracovat a postupně vytvořit lepší verzi sama sebe.

Motýl č. 1

Tuto volbu činí především citlivé a romantické povahy. K ostatním jsou tito lidé velmi přátelští, milí a vstřícní. V kolektivu jsou velmi oblíbení, protože pro každého mají připravenou pomocnou ruku a nikoho nenechají ve štychu. Životem procházejí se srdcem na dlani. Jsou ke všem upřímní a totéž očekávají na oplátku, i když se jim toho často nedostává.

Motýl č. 2

Tohoto motýla si vybírají lidé s citem pro harmonii a rovnováhu. Mají rádi vlastní klid a důležité je pro ně souznění s přírodou, která je inspiruje i dobíjí. Charakteristická je pro ně jejich trpělivost. Téměř v žádné situaci neztrácejí nervy a jen tak něco je nerozhodí. V jejich společnosti se velmi dobře cítí malé děti i zvířata.

iZdroj fotografie: Freepik

Motýl č. 3

Tuto volbu většinou činí tvůrčí a kreativní duše. Jste velmi pracovití a odhodlaní dosáhnout každého cíle, který si vytyčíte. Pro vaši moudrost si vás ostatní velice váží a vyhledávají vaši přítomnost, když jsou sami v nesnázích. Vždy dokážete poradit a v těžkých chvílích povzbudit.

Najděte v psychologické osmisměrce jeden název květiny. Prozradí něco důležitého o vaší osobnosti

Motýl č. 4

Z těchto lidí vyzařuje silné charisma. Na první pohled působí cílevědomě a odhodlaně. Jejich velké ambice je ženou dopředu a nedovolí jim zpomalit ani příliš odpočívat. Většinou bývají úspěšní ve všem, do čeho se pustí. Díky své vytrvalosti a píli často sklízí úspěch.

Motýl č. 5

Lidé s touto volbou bývají energetičtí a hraví. Milují akci a zážitky a do každého dobrodružství skáčou po hlavě. Nikdy neztrácejí svůj optimismus a na svět se dívají skrz růžové brýle. Problémy pro ně neexistují, jen příležitosti. Svou energičností a divokostí přitahují pozornost a jsou v kolektivu velmi oblíbení. 

iZdroj fotografie: Freepik

Motýl č. 6

Pokud vaši pozornost přitahuje právě tento motýl, pak jste velmi přemýšliví a citliví. Věci rádi analyzujete a máte rádi kontrolu. V řádu a rutině se cítíte v bezpečí. Překvapení ani spontánnost nepatří k vašim oblíbencům. Neradi spoléháte na ostatní, protože věříte, že sami dokážete vše udělat nejlíp. Možná byste měli snížit nároky na své okolí.

Kterého motýla jste si vybrali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články