Psychologický test: Nepřemýšlejte a zatněte pěst. Způsob, jakým jste to udělali, odhalí skrytou pravdu o vaší osobnosti

Psychologové poznají mnohé o člověku podle řeči těla. K tomu patří i způsob, jakým zatnete ruku v pěst. Jsou jen 3 způsoby a každý z nich o vás prozradí mnohé.

ruce v pěst žlutá i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Psychologické testy na internetu jsou velmi oblíbené, často mohou být i zábavné. Dokáží toho o člověku mnoho prozradit, někdy i to, co jste sami o sobě ani netušili. Ve většině psychologických testů stačí zvolit jednu z několika variant a podívat se, co to o vás vypovídá. U tohoto testu však nebudete nic volit podle intuice. Váš úkol je zatnout ruku v pěst a vyhodnotit, kterým ze 3 způsobů jste to provedli. Následně se podívejte, co o vás vaše pěst vypovídá.

Pěst s palcem nahoře (obrázek A)

V případě, že jste zatnuli pěst způsobem, jaký je znázorněn na obrázku jako první, znamená to, že jste člověk s mimořádnou fantazií. Jste také velmi zvídaví a pozorní. Nemáte rádi, když na něco musíte čekat, a milujete být středem pozornosti. Jako velmi citlivý typ člověka se potřebujete cítit v bezpečí. Pocitu bezpečí nejlépe dosáhnete ve vztahu, sice vám chvíli trvá, než projevíte své city, ale stojí to za to.

Kolik jste na tomto obrázku našli zvířat? Konečné číslo prozradí překvapivou pravdu o vaší osobnosti

Pěst s palcem přes prsty (obrázek B)

Velmi pracovitý a pilný člověk zatíná svou pěst s palcem přes ostatní prsty. Jste také neuvěřitelně chytrý, sebevědomý člověk a skvělý vůdce. Velmi špatně snášíte prohry, jste hodně ambiciózní. Přestože jste skvělý vůdce, máte problém udělat první krok, proto často čekáte, až ho udělá ten, kdo se vám líbí. Na druhé působíte chladně, ale ve skutečnosti jste velmi milující člověk.

iZdroj fotografie: Pxhere

Pěst s palcem pod prsty (obrázek C)

Zaťatá pěst velmi tvořivého a kreativního člověka vypadá, jako kdyby palec vůbec neměl. Takový člověk má skvělé komunikační schopnosti a je také velmi emotivní. S emocemi může být spojeno i vaše impulsivní jednání. Jste celkem uzavřená osoba. Když vás něco trápí, nikdy to nikomu neřeknete, protože si neradi stěžujete. Toužíte po míru, klidu a pohodě, proto raději zůstáváte doma s knihou, než abyste vyrazili na párty.

Jakým způsobem zatínáte pěst vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články