Řecký test s přesností 99 %: Délka malíčku prozradí, zda náhodou nejste psychopat

Testy osobnosti slouží jako každodenní zábava a sociální sítě jsou jimi doslova přecpané. Tento se zaměřuje na zajímavý aspekt ruky, konkrétně roli výšky vašeho malíčku.

test prstů náhled i Zdroj fotografie: Depor
                   

Jak můžete poznat některé detaily své osobnosti? Je to poměrně jednoduché. V tomto případě se podívejte na obrázek a určete, do kterého typu délky malíčku spadáte. Vzhledem k jasným třem typům to bude velmi jednoduché. Chiromantie se zabývá čtením z ruky pomocí čar, dnes ale půjde o něco trochu jiného. Hlavním hrdinou tohoto testu je váš nejmenší prst, konkrétně tedy velikost malíčku. Pečlivě se na něj podívejte a nekruťte ruku, výsledek pak nebude přesný.

Malíček A

Sahá-li váš malíček přesně k hornímu ohybu prsteníčku, jasně vás charakterizuje spíše introvertní osobnost. K ostatním lidem se chováte poněkud chladně. Neznamená to, že nedáváte najevo své emoce, ale v běžném provozu jste zkrátka rezervovanější než ostatní. Je pravdou, že máte problémy s tím lidem důvěřovat. O to více pak ještě ukázat jim, kdo skutečně jste. Není pro vás ovšem problém otevřít se tomu nejbližšímu okolí, které už vás dobře zná.

iZdroj fotografie: Pixabay

Mluvit o jakýchkoli vnitřních pocitech je pro vás obecně obtížné, víceméně bez ohledu na téma. Jakmile tedy někomu sdělíte některá ze svých nejniternějších tajemství, je takový člověk skutečně výjimečný. Nepřekvapí tedy, že se ve vašem životě vyskytuje jeden, možná dva takoví lidé.

Malíček B

Přesahuje malíček horní záhyb prsteníku? Znamená to, že jste nadmíru citlivá osobnost. Máte silný sklon brát vždycky v úvahu i pocity a vnitřní pochody ostatních. Současně však přikládáte velkou důležitost i těm vlastním. Není pro vás ovšem obtížné se ve všech situacích rychle vžít do kůže okolí. Velmi silná je také vaše loajalita. Jste-li ve vztahu, silně se nadchnete pro druhého člověka a neupadáte do nevěr, to prakticky nepřichází v úvahu. Váš nejužší okruh lidí v životě je pro vás naprosto posvátný.

Tento test prozradí děsivá fakta o vašem prožívání v partnerských vztazích. Tohle je možná důvod, proč jste stále sami

Malíček C

Když vám malíček nedosahuje ani k druhému ohybu prsteníku, jste člověk zásobený extrémním celoživotním veselím. Žijete život ve znamení pozitivismu, což vám mnoho lidí kolem může ve výsledku jen závidět. Tedy vaši nevyčerpatelnou dovednost vidět prakticky ve všem to dobré. Na druhé straně však nejste moc dobrodružná povaha. Raději se tak uchylujete k věcem, které přinášejí spíše jistotu než nějaké riskování.

iZdroj fotografie: Pixabay

To vám může tvořit určitou bariéru při setkávání se s dalšími lidmi. Stejně tak asi přicházíte o řadu možností, které by vám mohly přinést hodně dobrého. Jedinečné zážitky vás mohou snadno míjet, protože se nevydáváte mimo vyznačené pěšinky života.

Berte výsledky s rezervou

Velikost prstu samozřejmě nemusí přesně vypovídat o vaší osobnosti, jde hlavně o zábavnou hříčku. Nicméně pokud se už více podobných psychologických testů shodlo ve vaší charakteristice, možná je na místě se nad výsledkem trochu zamyslet.

Která možnost na vás sedla?

Zdroj: Depor
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články