V tomto testu selže skoro každý, svou obtížností vás možná naštve. Najít odlišný nanuk dokáží jen 2 lidé z 10

Otestujte své pozorovací schopnosti a citlivost na detail a pokuste se mezi na první pohled stejnými nanuky najít ten, který se od ostatních drobným detailem liší.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento obrázkový test dokáže potrápit i opravdu zkušené pozorovatele a řešitele podobných úkolů. Díky velkému počtu jednotlivých předmětů, kombinaci barev a značnému množství detailů vám jistě zamotá hlavu. Vyzkoušejte své dovednosti a pusťte se do hledání jediného drobného rozdílu, který jeden nanuk od ostatních něčím odlišuje.

Co je hlavolam

Jedná se o druh hádanky, kterou musíte pomocí využití všech svých znalostí a dovedností vyřešit. Abyste byli úspěšní, musíte se umět opravdu dobře soustředit a všímat si i těch nejmenších detailů a drobností. Často je potřeba podívat se na daný úkol z více úhlů pohledů. Díky nim však otestujete své IQ a zjistíte, na jakých schopnostech dále pracovat.

98 % lidí v hledání slona na obrázku selže. Psychologové tvrdí, že to zvládnou jen lidé s IQ 115+

Jaké jsou výhody hlavolamu

Díky procvičování těchto optických testů dochází ke stimulaci mozku, a tím i rozvoji kognitivních funkcí, kritického myšlení a chápání. Svou mysl tak udržíte bystrou, zlepšíte svou paměť a předejdete její případné ztrátě v pozdějších letech. Postupně se pro vás řešení různých problémů stane mnohem jednodušší, protože dokážete nacházet i neotřelé způsoby jejich řešení.

Najděte rozdílný nanuk

V tomto konkrétním případě je vaším úkolem mezi na první pohled naprosto totožnými obrázky nanuků najít jediný, který se od ostatních nepatrným rozdílem liší. Díky tomuto obrázkovému testu si na vlastní kůži vyzkoušíte, jak rychle a snadno si dokážete všímat i těch nejmenších detailů. Soustřeďte svou pozornost a zbystřete svůj zrak, jedině tak budete při hledání úspěšní.

Kde se nanuk nachází

Pokud se vám podařilo hledaný nanuk najít, pak patříte mezi opravdu nadané a bystré pozorovatele, kterým jen tak něco neunikne. Ve skutečnosti se tento nanuk nachází ve třetím řádku zespodu a pátém sloupci zprava. V případě, že jste při řešení tohoto obrázkového testu nebyli úspěšní, pak se dejte rovnou do dalšího cvičení. Stačí pár minut denně a na vlastní kůži pocítíte ten rozdíl při rychlosti a jednoduchosti nacházení řešení.

Jak rychle se podařilo najít rozdílný nanuk vám?

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články