Skutečný upír pije krev svých milovaných. Jeho úchylka se zrodila před 23 lety, kdy poprvé ochutnal vlastní

Historky o upírech dokáží mnohé lidi značně ovlivnit. Americký bodyguard a model si z nich udělal životní styl, považován může být minimálně za velmi výstředního.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Filmy a knihy o upírech jsou v posledních desetiletích nesmírně populární a stále vznikají nové. Naprostá většina lidí ale v existenci takových bytostí samozřejmě nevěří, tedy pomineme-li některé netopýry, kteří se skutečně krví živí. Ale existují lidé těmito pověstmi a báchorkami velmi ovlivněni. Za typický příklad se dá považovat 43letý americký bodyguard Joseph Burris vystupující pod jménem Ludavik.

Extravagantně oblékaný model

Jde o extravagantního jedince jasně se vymykajícího představám o běžném člověku. Je vyznavačem gotického životního stylu, což se projevuje i na jeho oblečení. Sám říká, že jeho garderóba je kombinací viktoriánsko-gotického stylu smíchaného s kyberpunkem. Nijak se svým oblékáním netají, mnoho jeho fotografií je na Facebooku nebo Instagramu. Zde o sobě dokonce tvrdí, že je gotický model.

Ludavik trpí porfyrií. Díky ní se na slunci velmi snadno spálí, proto má mnohem raději noc, kdy mu takové nebezpečí nehrozí. Údajně ve svých 20 letech okusil svoji vlastní krev a zjistil, že mu chutná. Po vlastním průzkumu je proto přesvědčen, že je upírem. Od té doby se snaží pít i krev jiných lidí. Jde prý o jeho milence, protože pití krve považuje za něco výjimečného a intimního. Často ji údajně pijí navzájem. Odhaduje, že za 23 let své podivné vášně mohl vypít 22 až 25 litrů lidské krve.

Chuť krve ovlivňuje životní styl

Není to tak, že by ji pil v nějakém velikém množství. Lidský žaludek je schopen zpracovat jen omezené množství krve. Tvrdí, že chutě lidské krve se různí a záleží na konkrétním životním stylu člověka. Údajně je možné poznat, zda jedinec kouří, nebo ne. Jiná je i chuť krve člověka milujícího maso – hustší a slanější – než vegetariána. Nejlepší je podle něho krev zdravých jedinců, jimž záleží na tom, aby o sebe dbali.

Zveřejnil(a) Joseph Ludavik dne Neděle 25. září 2022

I při rituálech, které se svými milenci dodržují, velmi dbají na čistotu a zdraví. Naprostou nutností je test na HIV a dávat pozor, aby se lidé nenakazili nějakou krví přenosnou chorobou. I při odběru krve spolu se svými partnery myslí na bezpečnost. Jejich nástroje jsou čisté a sterilizované a mají vždy po ruce dostatek obvazů umožňujících krvácení zastavit. Na svůj životní styl je Ludavik pyšný. Údajně se cítí tím, čím ve skutečnosti je.

Co si myslíte o jedincích, kteří dobrovolně pijí lidskou krev?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Vít Lukáš

Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Challenger 2 projede ruskými protitankovými zátarasy, jako by tam nebyly, a snadno odtlačí i jiné překážky
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45