Biologický věk a ten mentální jsou dvě kolikrát naprosto odlišné složky. V jakém se zrovna nacházíte vy?

Osobnostní testy se hlavně na sociálních sítích staly velmi oblíbeným tématem. Odhalují totiž mnoho situací a stavů, nad kterými člověka normálně ani nenapadne uvažovat.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Lidi to také motivuje k tomu řešit tímto způsobem stále více a více výzev, podobný obsah pak už tedy cíleně vyhledávají. Kromě zábavy tak současně odhalují to, co jim do té doby nebylo příliš jasné. Existence mentálního a biologického věku byla pro mnohé z nich překvapením. Stejně jako skutečnost, že obě hodnoty rozhodně nemusí být v souladu. V dnešním testu tedy budete dešifrovat svůj mentální věk pomocí obrázku, který má hned dvojí výklad.

Instinkt a soustředění

Abyste našli skutečně funkční odpověď na tuto otázku, potřebujete splnit dvě trochu protichůdné věci. Je potřeba se soustředit, současně však nad obrázkem příliš nepřemýšlet. Jde totiž o skutečně první věc, kterou na něm spatříte. Čím více budete nad tímto testem dumat, tím nižší bude jeho přesnost, a tím pádem se toho méně dozvíte. Pamatujte si, že tu není správná odpověď, jen ta, která bude fungovat právě pro vás.

Teď se tedy podívejte na obrázek a jasně se rozhodněte, co na něm vidíte jako první.

iZdroj fotografie: Wepress News

Eskymák

Jestli jste jako první spatřili Eskymáka, ukazuje to na vysokou vyspělost vaší osobnosti. Životní lekce, kterými jste dosud prošli, už vás dobře vychovaly. I další lidé k vám nezřídka chodí pro radu, protože vás považují za svého druhu mentora. A také někoho, kdo je ochotně vyslechne a neodmítne. Využíváte tak své zkušenosti k tomu, abyste pomohli lidem nejen ve svém blízkém kruhu, ale i dalším, na které můžete náhodně narazit.

Psychologický test prozradí, zda má vůbec váš vztah smysl: Pokud se držíte 3. způsobem, jste spíše kamarádi

Tvář indiána

Je-li indiánská tvář či obličej tím prvním obrazem, ještě jste se na své životní cestě vnitřně daleko nedostali. Dokonce i tehdy, když jste provedli chybná rozhodnutí, nemuselo to na vás zanechat trvalý efekt. Proto některé věci děláte dosud nepříliš dobře. Lekce, které měly možnost vás něco naučit, kolem vás možná jen propluly. Ale nezoufejte, vždycky je možnost se posunout, jen je potřeba změnit náhled a přístup.

Ačkoli předchozí odstavce mohou znít jak potěšitelně, tak pesimisticky, nezoufejte. Výsledek jednoho zábavného optického testu o vaší osobnosti ještě příliš nevypovídá.

Jak jste dopadli?

Zdroj: WePress
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články