Psychologický test prozradí, zda má vůbec váš vztah smysl: Pokud se držíte 3. způsobem, jste spíše kamarádi

Zjistěte, co váš způsob držení rukou s partnerem o vás vypovídá. Od sympatií po vášeň, lásku a nezávislost. Každý styl má svůj význam.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Už jistě víte, že jednoduché testy o vás dokáží říct víc než dost. Váš styl oblékání, vaše preference i to, jak se s partnerem držíte za ruce, o vás může nemálo prozradit. Nemějte obavy, i tento test bude velice jednoduchý. Když se podíváte na obrázek, spatříte tam tři způsoby držení rukou. Který je ten váš? Níže se dočtete, jaké informace to o vás prozrazuje.  

Uchopení dlaněmi směřujícími dolů

Jestliže preferujete s partnerem tento způsob držení, váš vztah je naplněný sympatiemi, avšak chybí v něm vášeň. Jste pravděpodobně šťastní a spokojení, s partnerem se dobře znáte a jste si oporou. Pouze nejde o výrazně žhavý vztah. Ten, kdo mívá ruku dlaní dolů, disponuje větší osobností a je mnohem více rázný. 

Test osobnosti: Tvar vašeho obličeje předurčuje váš přístup k životu. Je to přesné na 99,9 %

Propletené prsty 

Většina párů praktikuje držení za ruce právě tímto způsobem. Symbolizuje to silné spojení a lásku mezi partnery. Jste jednoduše po uši zamilovaní a máte oči jen jeden pro druhého. Pokud je stisk obou partnerů pevný, je to ještě lepší. Volné držení jednoho z páru nevěstí nic dobrého.  

Spojení jen jedním prstem

Jestliže se s partnerem držíte jen zlehka jedním prstem, například malíčky, znamená to, že jste oba nezávislí. Můžete se milovat, ale neobětujete této lásce svou individualitu. Chováte k sobě vzájemný respekt a důvěru, necháváte si navzájem dost osobního prostoru. Někdy to však může značit spíše kamarádství než vztah.  

Další možnosti kontaktu rukou 

Možná vám žádný z výše zmíněných obrázků nepřipadá správný. Existují samozřejmě ještě další možnosti nebo nuance. Například přidržení i druhou rukou je do jisté míry intimní záležitostí, značí velmi pevný a vážný vztah. Ten, kdo se takhle drží, však může být náchylný k přivlastňování si druhého.

iZdroj fotografie: Pixabay

Držení za prsty a táhnutí vyjadřuje nerovnováhu. Jestli táhnete toho druhého, jste zřejmě vůdčí typ osobnosti. Nevědomky druhého nutíte, aby se rychle rozhodoval. Je možné, že to značí stereotyp, nebo jste znechucení denní rutinou. Žena může být do muže zavěšena jako při společenských příležitostech, v běžných situacích to však značí určitou nejistotu. Pokud se s partnerem za ruce nedržíte vůbec, může to znamenat vztahové problémy. 


 

Jaký je váš oblíbený způsob držení rukou s partnerem a proč?

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články