Test inteligence: Tuto matematickou hádanku za 30 sekund vyřeší pouze géniové

Vizuální hádanky jsou jednoduché koncepty. Oproti tomu matematická hádanka je velmi obtížná a dokáže vám pořádně zamotat hlavu.

matematický test čísla otazník i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

V případě, že jste člověk velmi inteligentní nebo matematický génius, jistě dokážete tuto matematickou hádanku vyřešit za méně než půl minuty. Pokud si však chcete zvýšit své IQ nebo jste typ člověka, který byl ve škole rád za kalkulačku, můžete hádanku zkusit vyřešit. Klidně za delší čas. Správný výsledek vám zvedne sebevědomí.

Fascinující hlavolam

Hádanky jsou na internetu stále více oblíbené a zajímají se o ně lidé všech věkových kategorií. Považují je za fascinující. Navíc jsou velmi přínosné pro lidský mozek, oči, schopnost vnímání, bystrost a v neposlední řadě zvedají náladu. Pokaždé, když se dovtípíte správného výsledku, zvýší se vám sebevědomí.

Na jaké úrovni je vaše pozornost a postřeh? Otestujte se na vizuálním rébusu, který nezvládne úplně každý

Nyní si můžete vyzkoušet své matematické dovednosti, ať už se považujete za génia, či jste ve škole z počtů propadli. Časový limit půl minuty je stanoven zřejmě pouze pro matematicky velmi schopné jedince. Ostatní si mohou dát na čas a kreativně trénovat svou mysl počítáním a řešením obtížné, ale fascinující hádanky.

černá tabulka  čísla iZdroj fotografie: Wepress News

Řešení matematické hádanky

Pokud se vám podaří dopočítat se správného výsledku, věřte, že pocit uspokojení dokáže snížit stres a napětí ve vašem těle. V případě, že jste to zvládli pod půl minuty, nechte se oslovovat génie. Jestli ale z toho všeho počítání už pomalu, ale jistě šílíte a raději si necháte poradit nebo si jen chcete ověřit svou správnost, je zde řešení i odpověď.

Hlavní u tohoto matematického testu je dělení a násobení. 14 / 7 = 2, 2² = 4; 12 / 4 = 3, 3² = 9; 24 / 6 = 4, 4² = 16. Výsledek tohoto úkolu je tedy 16. Pokud jste postupovali správně a došli jste tak k tomuto výsledku, zasloužíte pochvalu. Pokud ne, vězte, že mozek je jen sval, který se dokáže naučit všechno. Proto se nenechte odradit a trénujte dál pomocí hádanek.

čísla černá bílá iZdroj fotografie: Wepress News

Jaký výsledek vyšel vám?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články