Teď budete musíte zapojit všechny mozkové závity: Málokdo dokáže jedním pohybem sirky vytvořit čtverec za méně než 15 sekund

Tato logická výzva vyžaduje bystrou mysl, kreativní myšlení a maximální soustředěnost. Pokud se vám podaří ji vyřešit do 13 vteřin, patříte do malé skupiny úspěšných lidí.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Test inteligence je náročnou výzvou, jak vyzkoušet své logické myšlení. Opět jsou ve hře zápalky, kdy můžete pohnout pouze jednou sirkou, abyste získali tvar čtverce. Nemůžete jich využít více, ani je nesmíte lámat. Vyberte si pouze jednu zápalku a umístěte ji tak, aby vznikl příslušný tvar. Navíc na celé řešení máte pouhých 13 vteřin. Dokážete to?

Vytvořte čtverec pohybem jedné zápalky

Jste ochotni dokázat, že vám to skutečně pálí a vaše logické myšlení i soustředěnost jsou na maximální úrovni? Pak zkuste podstoupit tuto výzvu. Budete muset být kreativní a také věnovat velkou pozornost obrázku, na němž jsou vyobrazeny 4 zápalky. Do 13 sekund můžete pohnout pouze jednou z nich, abyste vytvořili tvar čtverce. Máte pocit, že jste schopni najít řešení? Možná ano, ale zvládnete to za méně než 13 vteřin?

iZdroj fotografie: Wepress News

Abyste uspěli při řešení této složité hádanky, chce to bystrou mysl a maximální koncentraci. Nicméně s trochou snahy a chytrosti byste měli odpověď najít. Nevzdávejte to ani po uplynutí 13 sekund, snažte se úlohu vyřešit a výzvu splnit. Věřte, že pokud se vám to povede, budete mít ze sebe nesmírně dobrý pocit. Nejen proto, že jste to dokázali, ale že jste to nevzdali. Níže si můžete ověřit, zdali jste našli správné řešení.

tužka barevné knihy

Optická výzva: Mezi knihy se zatoulala tužka tak šikovně, že ji dokázalo najít jen 6 % lidí. Na její nalezení máte 15 sekund

Řešení logické hádanky

Obrázek znázorňuje 4 zápalky, 2 vertikální a 2 horizontální. Chcete-li vyřešit hádanku, jednoduše vezměte zápalku nalevo a posuňte ji, abyste vytvořili malý čtverec ve středu obrázku. Pokud se vám tato výzva líbila, na internetu a sociálních sítích je logických či optických hádanek nespočet. Trénujte a stimulujte svůj mozek, za čas budete lepší a lepší.

iZdroj fotografie: Wepress News

Jak dlouho vám trvalo hádanku vyřešit?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články