Máte ho v ruce každý den, aniž byste tušili, že o vás prozrazuje děsivé věci: Způsob držení telefonu je odrazem našeho charakteru

Tento osobnostní test může nejednoho člověka silně překvapit. Mobilní telefon má dneska prakticky každý. Nejen nainstalované aplikace ale prozradí, co je člověk zač.

i Zdroj fotografie: Wepress News
                   

Stejně tak se projevuje i tak banální věc jako způsob držení tohoto přístroje. Pravda, každý asi držíme telefon různě na základě situace. Existuje však nepochybně způsob úchopu, který u vás dominuje. A právě to má výpovědní hodnotu ohledně vaší povahy. Berte tento test spíš jako zábavnou hříčku. Ovšem i tyto drobné hříčky se mohou při větším množství spojit do poměrně zajímavého obrazu vašeho charakteru. Opravdu o sobě někdy odhalujeme až příliš.

Úchop první

Jste člověk s extrémním sebevědomím. Dokážete hodně riskovat, ale opatrně. Obecně dáváte přednost tomu mít dost času zjistit, zda ve svém životě někoho potřebujete, nebo si vystačíte sami. Před zahájením jakéhokoli milostného vztahu si dáváte dostatek času na rozmyšlenou. Právě to jsou důvody, proč vás někteří lidé považují za izolovaného nebo aspoň silně uzavřeného.

Úchop druhý

Jste rozvážní, inteligentní, moudří a také intuitivní. Než se pustíte do samotné akce, svoje činy a možnosti několikrát spočítáte. Teprve pak je uvedete do praxe. Všechno ve svém životě si rádi zefektivňujete. Ostatní vás nepovažují za výrazně moudré v otázkách lásky, je však poměrně obtížné vás oklamat. Rychle se rozhodujete, aniž byste kolikrát přemýšleli o všech důsledcích svého jednání.

iZdroj fotografie: Pixabay

Úchop třetí

Nade všechno milujete rychlost, jste vysoce efektivní a také připravení rozhodovat se o věcech v rekordním čase. Ani neustále se měnící vnější podmínky pro vás nejsou problém, protože se bez problémů adaptujete. Budete tedy fungovat naprosto totožně i při jakémkoli novém uspořádání. Jen v lásce trochu pokulháváte, tady to na efektivitu moc nevypadá. Kvůli své asertivní povaze se nemůžete příliš sblížit s osobou, která se vám doopravdy líbí.

Možná vás všichni nenávidí: Test s přesností 98 % prozradí, jak vás vnímá okolí

Úchop čtvrtý

Máte plnou hlavu nápadů, které byste během svého života chtěli uvést do praxe, což se vám poměrně daří. Také jste rádi sami, protože svoje myšlenky potřebujete soustředit. Většinou se to týká nového projektu, kterým chcete dosáhnout velkého úspěchu. V oblasti lásky jste ovšem docela plachá duše, což je vaší hlavní překážkou k navazování skutečně intimnějších spojení.

Ve kterém způsobu úchopu telefonu jste se našli?

Zdroj: WepressNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články