Vědci odhalili průměrnou dobu trvání sexu. Je to zklamání, realita zcela neodpovídá představám můžu a žen

Od sexu má každý mnoho očekávání, ale realita bývá často méně honosná. Ač skutečná délka milování nesplňuje tajná přání, je důležité užít si každou vteřinu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Studie na Saucy Dates si dala za cíl zjistit délku pohlavního styku. Celkem 3 836 respondentům byly položeny dvě otázky: „Jak dlouho trval váš poslední pohlavní styk (bez předehry)? Jak dlouho byste chtěli, aby pohlavní styk (bez předehry) trval?“  Na otázky odpovídali muži i ženy a výsledky vyšly velmi překvapivě.

Realita neodpovídá představám

Studie porovnala odpovědi od mužů a žen, a to jak celosvětově, tak podle jednotlivých zemí, aby byly vidět rozdíly v průměrných výsledcích. Výsledky vyšly podobné, takže muži i ženy nejspíše nepřeháněli a odpovídali pravdivě. Průměrná odpověď žen z celého světa na otázku ohledně ideální délky styku byla 25 minut 51 sekund. Muži uvedli v průměru 25 minut 43 sekund. To, že se obě pohlaví až na pár sekund shodla, je skvělá zpráva.

iZdroj fotografie: Pixabay

Horší zprávou pro celou planetu je, že průměrný muž v jakékoli zemi a jakéhokoli věku se nemůže přiblížit ideálnímu trvání, které by si ženy i pánové přáli. Samozřejmě se najdou výjimky, v průměru jsou však výsledky zklamáním. Celosvětově je patrný trend, že délka sexu se nejprve zvyšuje s věkem a později se opět snižuje. Tento trend se opakuje ve většině zemí.

Rozdíly mezi zeměmi

Páni v USA mají větší výdrž než kterýkoli jiný národ a jsou vysoko nad mezinárodním průměrem téměř v celém věkovém rozmezí. Ve 31 letech dosahuje průměr 17 minut a 5 sekund. Také Kanaďané jsou s průměrnou délkou 17 minut, měřenou ve 29 letech, nad mezinárodním průměrem. Britové dosahují maxima 16 minut a 58 sekund v 31 letech. Také australští muži podali skvělý výkon, 16 minut 34 sekund, a to v 31 letech.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bohužel pro indické ženy jsou jejich muži pod mezinárodním průměrem v jakémkoliv věku. Trend v Indii je odlišný od ostatních regionů a muži jsou zde s věkem lepší a lepší. V 50 letech se 15 minutami a 15 sekundami přibližují zbytku světa. Mezinárodní průměr zahrnuje výše uvedené země a mnoho dalších. Data pro jiné země nebyly zahrnuty, protože objem dat nebyl dostatečný k vytvoření spolehlivé trendové linie.

Co je pro vás při sexu nejdůležitější?

Zdroj: IFLScience, Saucydates

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Na hypertenzi i deprese: Banány dokáží vyléčit 6 zdravotních problémů lépe než pilulky. Nakonec už je vůbec nebudete potřebovat
Události247.cz
Události247.cz
Tereza H. chce očistit své jméno. Podle vlastních slov se poučila
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rakety Točka jsou sice zastaralé, ale ve válce na Ukrajině již dokázaly napáchat řadu škod a děsí obě strany
adbz.cz
adbz.cz
Excelentní trik na čištění digestoře: Mastná špína ani usazený prach nemají šanci. Práce zabere jen 5 minut