Psychologický test, který šokuje svými výsledky: Délka prstů u nohou odhalí i nejhlubší tajemství osobnosti s přesností 99 %

Existuje pět základních tvarů prstů na nohou, které o svém majiteli mohou prozradit určité informace. Zjistěte, kdo doopravdy jste, a poznejte další střípek své osobnosti.

Test osobnosti prsty na noze i Zdroj fotografie: InformeBrasil
                   

Testy osobnosti jsou velmi oblíbeným zdrojem zábavy a zároveň způsobem, jak odhalit některé své silné i slabé stránky. K tomuto účelu mohou posloužit také některé dominantní rysy na lidském těle. Pokud vás zajímá, co o vás prozrazuje tvar prstů na vaší noze, zařaďte se do jedné z těchto pěti skupin. Její charakteristika vás možná překvapí. 

Typ č. 1

Pokud máte palec delší než ostatní prsty, pak se jedná o tzv. egyptskou nohu. Její majitelé bývají často velmi flexibilní a tolerantní. Snadno se přizpůsobují změnám a jsou otevřeni všemu novému. K ostatním jsou často chápající a působí jako výborní pozorní posluchači. Vždy se snaží najít nejlepší řešení pro obě strany a dávají přednost kompromisu před konfliktem.

Test osobnosti: Tvar vašeho obličeje předurčuje váš přístup k životu. Je to přesné na 99,9 %

Typ č. 2

Tento tvar nohy bývá označován jako římská noha a charakteristické jsou pro ni první tři prsty podobně dlouhé. Tito lidé jsou pak rádi v centru dění a vyhledávají společnost lidí, potěšení a nové zážitky. Životem je provází přirozený optimismus a novému dobrodružství nedokáží odolat. Mají vynikající všeobecný přehled a vždy jednají tak, aby z toho sami měli největší prospěch.

Typ č. 3

Noha s druhým prstem delším než palec bývá označována za řeckou nohu. Lidé s těmito chodidly jsou často impulzivní a mají tendence uchylovat se k unáhleným rozhodnutím. Typické jsou pro ně taky výkyvy nálad. Nezřídka dají přednost vlastnímu prospěchu na úkor druhých. Jejich tvrdohlavost a neústupnost jim může v životě udělit tvrdé lekce.

iZdroj fotografie: Pixabay

Typ č. 4

Tento typ nohy má prsty téměř stejně dlouhé, jen palec nepatrně vyčnívá, v takovém případě se hovoří o germánské noze. Její majitelé jsou většinou velmi pragmatičtí a logicky uvažující lidé. Své myšlenky i činy podrobují neustálé analýze a téměř vždy postupují podle předem definovaného plánu. Věří, že tak nejlépe dosáhnou úspěchu a vytyčeného cíle. Emoce jejich úsudek ovlivní jen velmi zřídka.

Typ č. 5

Jedná se o nejvzácnější typ, kdy je palec výrazný svou šířkou, ale druhý prst jej převyšuje svou délkou. Další prsty mívají různou velikost. Charakteristická je pro tyto lidi jejich výstřednost a touha po vyšších cílech. Často se řídí svou vlastní logikou a vyhýbají se konfliktům. Pro dosažení úspěchu jsou připraveni udělat cokoliv a nic je nedokáže od jejich cesty odradit.

Jaký tvar mají vaše prsty na nohou?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články