Psychologický test: Počet zvířat, která najdete na tomto obrázku, prozradí děsivé skutečnosti o vaší osobnosti

Tento obrázkový test vám dokáže prozradit pravdu o vašem pravém já. Stačí si pozorně prohlédnout obrázek a spočítat všechna zvířata, která na něm dokážete rozlišit.

i Zdroj fotografie: SlovoFraza
                   

Obrázkové testy jsou oblíbeným způsobem, jak si zkrátit dlouhé chvíle nebo zábavně využít volný čas. K jejich popularitě ještě přispívají internet a sociální sítě, které do jejich řešení zapojují lidi z celého světa. Jejich pravidelné procvičování má přitom velmi pozitivní vliv na váš mozek i duševní zdraví. Vyzkoušejte jejich účinky na vlastní kůži a dejte se do jejich řešení.

Jaké jsou přínosy obrázkových testů

Optické iluze, hlavolamy a hádanky jsou výbornými stimulátory mozku, které přispívají ke zlepšování některých jeho funkcí. Mezi hlavní výhody patří zejména rozvoj kognitivních funkcí, kritického a kreativního myšlení i fantazie. Ale taky snížení hladiny stresu, míry úzkosti a depresí. Dokonce jimi můžete trénovat svou paměť a předcházet její případné ztrátě v pozdějších letech.

Spočítejte všechna zvířata

V tomto konkrétním případě je vaším úkolem odhalit a spočítat všechna zvířata, která dokážete na obrázku rozeznat. Jejich konečný počet o vás prozradí mnohem víc, než jen jak dobře si dokážete všímat jednotlivých detailů. Odhalte tajemství svého pravého já a pusťte se do řešení tohoto úkolu. Zjistěte podle celkového počtu, kým doopravdy jste a jak působíte na své okolí.

iZdroj fotografie: SlovoFraza

0–3 zvířat

Žádné až tři zvířata zpravidla vídají lidé, kteří jsou dokonalým příkladem snílka. Rádi lítají v oblacích a myšlenkami bloudí kdoví kde. Celkově se ale jedná o velice laskavé a spolehlivé jedince. V kolektivu jsou velmi oblíbení, protože nikoho nenechají na holičkách, a vždy jsou mezi prvními, kdo potřebnému nabídnou pomocnou ruku.

Vládne u vás srdce, nebo mozek? Tento test prozradí, po čem vnitřně nejvíce toužíte

4–6 zvířat

Pokud jste dokázali odhalit čtyři až šest zvířat, pak to znamená, že vždy stojíte nohama pevně na zemi. Jste velmi praktičtí a všímáte si všeho, co se kolem vás děje. Jen tak něco vaší pozornosti neunikne a každou lež a tajemství ihned prokouknete. Mnoho lidí se díky tomu ve vaší přítomnosti může cítit nervózně. To se však změní, když vás lépe poznají.

7–8 zvířat

Jestli jste dokázali spočítat všechna zvířata, vypovídá to o vašich skvělých pozorovacích schopnostech. Na okolí můžete působit, že jste až příliš dokonalí a neomylní, ale ve skutečnosti se umíte velmi dobře soustředit a analyzovat, co se kolem vás odehrává. I když si potrpíte na dokonalosti, na nikoho nejste ve skutečnosti tak přísní jako sami na sebe.

iZdroj fotografie: SlovoFraza

Kolik zvířat jste dokázali na obrázku spočítat vy?

Zdroj: SlovoFraza
Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články