„Na Marsu jsem strávil víc než 15 let,“ tvrdí námořní důstojník, který účinkoval v tajném vesmírném programu

Čas plyne a lidstvo stále čeká na to, co se bude dít na Marsu. Přicházejí nové technologie a hlášení, která odhalují více o této rudé planetě.

i Zdroj fotografie: S vědomím Randy Cramer
                   

Randy Cramer, původně známý pod pseudonymem Captain Kaye, tvrdí, že lidstvo nejenže dosáhlo v minulosti Marsu, ale vyvinulo zde také vesmírný program a flotilu. Ta na této planetě údajně operuje a uchovává soubory o vesmíru v utajení. Pohled na věc je však takový, že existují dvě verze, které si naprosto protiřečí.

Dvě naprosto odlišné verze

První zapírá celý pobyt na Marsu, kvůli nedostatku technologií a jejich omezenosti. Druhá verze je přesně opačná a v posledním desetiletí byla podporována různými jednotlivci. Pravda je však samozřejmě velice diskutabilní. Veřejnost si sice dělá obrázek, ale samotná vesmírná společnost o tom mlčí.

Výcvik ve vesmíru?

Cramer a jeho tým byli údajně součástí speciální sekce námořní pěchoty Spojených států s přísně tajným posláním. A to chránit a zajistit existenci pěti nově založených kolonií na povrchu rudé planety. Cramer dále tvrdí, že jeho výcvik probíhal na Měsíci, v tajné základně zvané LOC. Hovoří také o výcviku na Saturnově měsíci Titanu, a dokonce i v hlubokém vesmíru.

iZdroj fotografie: Unsplash

Vesmírné lodě jsou již dostatečně vyvinuty

Nejen, že svět má prý technologie potřebné k dosažení Saturnu a jiných dalekých oblastí vesmíru, Mars je podle prohlášení bývalého mariňáka planeta hemžící se životem. Podle Cramera má vesmírná flotila technologii mnohem lepší než to, co existuje na Zemi. Vesmírné lodě mají úplně odlišné pohonné systémy, jež umožňují vesmírné flotile snadno dosáhnout hranic naší sluneční soustavy. Tyto pohonné hmoty jim údajně zpřístupnili „šedí mimozemšťané“.

Existence života na Marsu

Pan Cramer dále uvádí, že existují dva původní druhy, které obývají Mars: „Reptiliáni a Insektoidi, oba velmi inteligentní. Reptiliáni jsou mnohem agresivnější druh, bránící své území za každou cenu. Insektoidi jsou stejně inteligentní a schopní, ale o něco pasivnější.“ Tuto skutečnost, tedy že by se na Marsu ukrýval podobný typ života, potvrzují i další výzkumníci, včetně Dr. Brandenburga. Ten dokonce tvrdí, že mimozemské bytosti vedly na rudé planetě jadernou válku, a své názory podporuje i různými fakty a důkazy.

iZdroj fotografie: Unsplash

Eliminace života kvůli jadernému výbuchu

Podle Dr. Brandenburga byli staří Marťané, známí jako Cydonians a Utopians, zmasakrováni při gigantickém jaderném útoku a důkazy o genocidě můžou lidé vidět dodnes. Věda jeho názory podporuje a podotýká, že na Marsu je velmi vysoké procento Xenonu-129, který se dá produkovat jedině jaderným výbuchem.

Kapitán Kaye sice zatím nemá podobné důkazy jako Dr. Brandenburg, ale sděluje médiím, že dělá vše, aby získal vysoce utajované dokumenty, které se na Marsu ukrývají. Všechno pravděpodobně odhalí mise na Mars s posádkou. Lidstvo je v očekávání a už se nemůže dočkat na to, co vše tato tajemná planeta světu odhalí.

Co by dle vás dopomohlo k tomu, aby lidstvo mohlo kolonizovat Mars?

Zdroj: HumansBeFree
Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články