V roce 2001 měli dva lidé jako první v historii sex na Měsíci

Pokud nám Aldrin s Armstrongem něco nezatajili, existuje jen velmi málo lidí, kteří mohou tvrdit, že měli sex na Měsíci. Konkrétně jen dva.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V roce 2000 se vynikající student z univerzity v Utahu dostal ke stáži v NASA a prožíval tak sen mnoha mladých vědců. Thad Roberts měl doktoráty z fyziky, geologie a geofyziky a měl dokonce větší sen než všichni kolem. Nejen, že chtěl být astronautem, ale taky první osobou na Marsu. To se mu sice nejspíš nepodaří, přesto si jedno prvenství připsat může – jako první měl sex na měsíční skále.

Noční návštěva simulátoru

Krátce po tom, co se dostal do NASA, se Thad dostal přes své prvotní nadšení a začal vyvádět i vylomeniny. K těm patřilo také noční vplížení se do simulátoru vesmírných letů. Bohužel tato „rozpustilost“ se brzo změnila ve federální zločin, když si v laboratoři všiml měsíčních kamenů. Rozhodl se je ukrást a prodat. Teď si možná někteří představíte komplikovanou loupež zahrnující krádeže identit, přepojení kamer a podobné vysvětlení.

iZdroj fotografie: Pixabay

Bohužel se nestalo nic tak dramatického, zkrátka zlanařil dvě spolužačky a všichni tři v noci vkráčeli dovnitř pomocí svých identifikačních karet. Během akce ale zjistili, že se do trezoru s horninami nedostanou, takže si pomohli malým vozíkem a trezor zkrátka odvezli. Jakmile byli venku, začali dumat, jak dostat kameny ven a prodat je. Tehdy se Thad rozhodl, že se na nich ještě s někým pomiluje.

Trochu nepohodlná vycpávka

Thad vzal několik kamenů a nacpal si je pod prostěradlo. V rozhovoru se ho pak logicky zeptali, jestli na nich měl sex. Podle všeho ano, partnerce údajně nic neřekl, ale jistě je cítila. Nebyl to nejspíš nejpříjemnější sex, což je jeden z mnoha důvodů, proč geologie a předehra nejdou moc dohromady. Nejspíš v tomto případě ale nešlo o pohodlí, spíše o jistou symboliku – nikdo předtím sex „na Měsíci“ neměl.

iZdroj fotografie: Pixabay

Robertsův příběh se v roce 2011 změnil s pomocí autora Bena Mezriche v příjemnou knihu jménem „Sex na Měsíci“. Thad podle všeho nebyl kriminálník, jen si pořádně nepromyslel dopady svých činů. Jeho záměr bylo nabídnutí kamenů na stránce Mineralogického klubu v Antverpách v Belgii. Měsíční kameny jsou extrémně vzácné a neuvěřitelně drahé. Záměr ovšem nakonec skončil pouze 8letým trestem ve federální káznici.

Zdroj: IFL Science

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články