Odvážné výroky dvou astronautů: Jeden z nich viděl UFO na vlastní oči, druhý si je jistý, že jsme potomky mimozemšťanů

Uniklé informace o UFO zatřásly světem. Dva bývalí astronauti prozradili veřejnosti detaily o jejich zajímavých výletech vesmírem, kde spatřili spoustu nevídaného.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Existuje několik uniklých zpráv o pozorováních UFO z roku 2016. Vyšlo totiž najevo, že federální vláda shromažďovala údaje o UFO od 70. let pomocí satelitů Programu podpory obrany (DSP). Pokud je tomu tak, pak si nikdo nedokáže představit, čeho by byli astronauti na palubě svědky v obrovském vesmíru. Zároveň se to týká mnoha svědků, výhradně astronautů NASA a ruských kosmonautů, když byli na vesmírné stanici. Mezi hodně diskutované patří případy bývalých astronautů Jerryho M. Linengera a Al Wordena, kteří svými výroky všechny šokovali.

Vesmír plný tajemství

Jerry M. Linenger byl poslán na vesmírnou stanici Mir během mise raketoplánu STS-81. Dále následoval NASA-3 a připojil se k ruské posádce Mir-22. Na oběžné dráze strávil 132 dní a na Zemi se vrátil 24. května 1997. Během svého času ve vesmíru viděl některé anomálie, které rozhodně nebyly vesmírným odpadem. Samozřejmě také netvrdil, že se muselo jednat nutně o UFO, ale o věci mimo lidské chápání.

Existence příliš vzdálené

Jeho výroky všechny ohromily, protože jde o ojedinělý případ, kdy lidé poslouchají astronauta, jak mluví o UFO ve vesmíru. Jeho důvěryhodnost byla také velmi vysoká. I způsob, jakým vše veřejnosti vysvětloval, zněl velice poutavě a pravdivě. Zmiňoval malé, a přitom velké objekty, které se zdály být 100 000 mil daleko, ale z blízkosti se mohlo jednat např. o obří kosmickou loď.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kolonizace Měsíce je nezbytná pro přežití

Být ve vesmíru samozřejmě není tak zábavné, jak vysvětlil Linenger. Několik týdnů poté, co nastoupil na ruskou vesmírnou stanici, vypukl požár. Kromě toho urazil 50 milionů mil, když obletěl Zemi 2 000krát. S podobně odvážným příběhem přišel také bývalý astronaut programu Apollo Alfred Worden, který obletěl Měsíc 75krát ve velitelském modulu Endeavour. Věřil, že lidé jsou potomky dávných mimozemšťanů, a vysoce se zajímal o možnost kolonizace Měsíce kvůli přežití lidského druhu. Prosazoval sumerské příběhy a zemřel 18. března 2020.

Jaké příběhy o pozorování UFO astronauty jste kdy slyšeli?

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články