„Bývalý agent CIA“ na smrtelné posteli prozradil tajemství o UFO z oblasti 51. Popsal, jak vypadá mimozemšťan

Po desetiletí lidé přemýšlí, zda existuje život mimo Zemi, která se řítí vesmírem. A jestli existují na jiných planetách i odlišné druhy či formy neznámého života.

Plot kolem oblasti 51 i Zdroj fotografie: iStock
                   

77letý muž údajně pracoval pro agenturu v letech 1957 až 1960, přičemž v té době prý používal falešné jméno. V roce 1998 se posadil s novinářkou Lindou Moulton Howeovou, aby probrali jeho kariéru a vše, čeho byl během té doby svědkem. Avšak po dlouhém rozhovoru byl „agent Kewper“, jak se nazýval, údajně varován CIA, aby o tom přestal mluvit. O patnáct let později se ale jeho zdraví začalo zhoršovat, a tak se Kewper rozhodl znovu promluvit.

Už neměl co ztratit

Jednalo se o rozhovor s badatelem UFO Richardem Dolanem v rámci dokumentu z roku 2014 The Anonymous Interview. Agent Kewper stále neprozradil svou identitu a řekl Dolanovi, že byl jednou převezen do Oblasti 51, aby analyzoval předměty nalezené americkou vládou. Údajně nalezl vesmírnou loď, která havarovala v červenci roku 1947 v Novém Mexiku. Mělo se jednat konkrétně o Roswell, přičemž plavidlo bylo rozbité a na pohled to vypadalo, že každý mimozemšťan v této lodi musel zemřít.

Neobvyklé plavidlo a setkání s mimozemšťanem

Podotknul, že plavidlo vypadlo opravdu zvláštně, jelikož na něm ležela těžká hliníková fólie. Kewper pokračoval: „V s4 jsme sledovali pitevní film a pak plukovník řekl, že tady máme rozhovor s šedým mimozemšťanem.“ Agent Kewper absolutně neočekával rozhovor s reálnou mimozemskou bytostí, protože jedné, co jim bylo přehráno, byl obyčejný film. Po všech pochybnostech ho ale skutečně spatřili.

iZdroj fotografie: Unsplash

Vnější charakteristika mimozemského obličeje

Nevypadal lidsky, pokud jde o rysy jeho tváře, a v podstatě i tvar a velikost hlavy se ve srovnání s normálním člověkem lišily. Například mozek byl údajně trochu větší a nos velmi malý, až nepatrný. Stejně tak i uši, které vypadaly jako miniaturní díry. A co se týče úst, ta byla oproti těm lidským také malá a úzká. Tím tedy agent Kewper odhalil veřejnosti mimozemské rysy, a jak si to lidstvo přebere, to je čistě jen nich. Stále samozřejmě zbývá spousta otázek, co se týče tajemství mimozemšťanů, a věda nadále hledá veškerá vodítka, která by ukázala více.

Myslíte si, že bylo setkání s mimozemšťanem skutečné?

Zdroj: LadBible
Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články