Bývalý výzkumník UFO prozradil vše, co ví. Zveřejnil video, na kterém je vidět 3 200 km dlouhá kosmická loď neznámého původu

Vesmír skrývá spoustu záhad a zcela jistě si výzkumníci nechávají různé přísně tajné informace pro sebe. Najdou se však tací, kteří oněm tajemstvím občas přijdou na kloub.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bývalý inženýr NASA, který se stal informátorem, tvrdil, že NASA ví o existenci mimozemského života již po celá desetiletí. Nedávno zveřejnil video týkající se ohromné kosmické lodi. Video mezi diváky vyvolalo spekulace a konspirační teorie. S tímto velice odvážným výstřelem informací do veřejnosti přišlo samozřejmě mnoho pochyb.

Bývalý vojenský člen Severoatlantické aliance

Se všemi těmito odvážnými názory přišel bývalý člen rozvědky NATO, vysoce postavený vojenský muž Robert Dean. Ten se zároveň podílel na velice obsáhlém výzkumu UFO. Dnes, již v důchodu, se rozhodl prozradit světu vše, co ví. Robert Dean ve svém nejnovějším videu ukázal snímky mimozemského objektu dlouhého asi 3 200 km. Údajně se tento záhadný objekt pohyboval v okolí Saturnu a fotografie byla pořízena už v roce 1980.

Snímky ohromného objektu

Nedávno uniklé soubory ruského vesmírného programu jasně ukazují stejný objekt, jaký byl popsán v roce 1980. Jedná se o zářijové období roku 2009, kdy sonda Cassini vyfotografovala to, co NASA nazývá anomálií. Tím mají na mysli podivný objekt, o kterém se domnívají, že se pohyboval podle libosti kontrolou kovové a magnetické síly. Bylo zjištěno, že objekt měřil asi 3 200 km na délku a 800 km v průměru. Kvůli bližší analýze vznikla vesmírná výzkumná mise, která zjistila bližší podrobnosti o tomto neobvyklém objektu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Zkoumání okolí Saturnu

Cassini-Huygens je mezinárodní spolupráce tří vesmírných agentur. Orbiter Cassini, který bude čtyři roky obíhat Saturn a jeho měsíce, a sonda Huygens, která se ponoří do temné atmosféry Titanu a přistane na jeho povrchu. Huygens bude první sondou na světě, která přistane ve vnější sluneční soustavě. Konkrétně na povrchu Titanu, největšího měsíce Saturnu.

Sofistikované přístroje na palubě Cassini i Huygens poskytnou vědcům životně důležitá data, která pomohou porozumět bližším podrobnostem. Přístroje Huygens provedou na místě podrobná měření atmosféry Titanu, přičemž se podívají na jeho strukturu, složení a dynamiku. Během sestupu budou také pořízeny snímky a další měření povrchu Titanu pomocí dálkového průzkumu. Veškeré tyto procesy aktuálně probíhají a budoucnost možná ukáže nová vodítka.

Věříte na existenci mimozemské civilizace?

Zdroj: Bianvn
Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články