Bývalý šéf vesmírné bezpečnosti tvrdí, že je USA v kontaktu s mimozemšťany. Lidstvo na ně prý ještě není připraveno

Bývalý šéf vesmírné divize ministerstva obrany poskytl veřejnosti utajované informace o spolupráci mezi mimozemšťany a lidmi. Veřejnost je z jeho názorů v šoku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tato „galaktická federace“ je údajně v kontaktu s Izraelem a USA již léta, ale všechny okolnosti jsou drženy v tajnosti, aby nevypukla hysterie, dokud nebude lidstvo připraveno. Podle vysloužilého izraelského důstojníka a současného profesora Haima Esheda je setkání mezi Izraelem a mimozemšťany skutečné, ale lidstvo na něj není připravené.

Odvážné názory bývalého šéfa vesmírné divize

V rozhovoru Eshed vysvětlil, že Izrael i USA jednají s mimozemšťany už léta. Tento 89letý bývalý šéf vesmírné divize ministerstva obrany poskytl další popisy o tom, jaké přesně byly uzavřeny dohody mezi oběma stranami. Tato spolupráce zahrnuje tajnou podzemní základnu na Marsu, kde jsou američtí a mimozemští zástupci.

Pokud by to byla pravda, shodovalo by se to s vytvořením vesmírných sil americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Eshed dokonce trvá na tom, že Trump o mimozemšťanech ví a byl „na pokraji“ odhalení jejich existence. Galaktická federace mu v tom ale údajně zabránila z důvodu masové hysterie. „Nejdříve je nutné, aby se lidstvo dostatečně vyvinulo a dosáhlo stádia, kdy pochopí význam vesmíru a vesmírných jevů,“ uvedl izraelský zpravodaj.

Všemi zcela respektovaný

Eshed poskytl více informací ve své nejnovější knize The Universe Beyond the Horizon. K veřejnosti byl naprosto otevřený a tato tajemství říkal hrdě s tím, že nemá co ztratit. Získal totiž několik titulů, ocenění a dle referencí je velice respektovaným a hodnotným člověkem. Mladí nadšenci si z něj berou příklad. Každopádně ne každý je ale stejného názoru.

iZdroj fotografie: Unsplash

Podle Isaaca Ben-Israela, předsedy Izraelské vesmírné agentury, zašel Eshed se svými tvrzeními příliš daleko. I přesto si však váží jeho vědomostí a schopnosti vést a učit. „Kdybych měl vybrat jednu osobu, která by byla nazývána otcem izraelských vesmírných schopností, byl by to Haim Eshed,“ uvedl Ben-Israel ve zpravodaji The Times of Israel.

Myšlenky, které jen tak nezaniknou

Ve výsledku Eshed uznává, že jeho tvrzení jsou nezvyklá. Když byl mladý, tak ho za jeho názory odsuzovali, jelikož zněly tak trochu šíleně. Dnes ho ale lidstvo vidí jinak. On sám však tvrdí, že je stejného názoru jako tehdy. Bohužel stáří je součástí koloběhu života a Eshed už není tak silný jako dřív. Snaží se předávat své vědomosti dál a věří, že obdivovatelé a studenti budou následovat jeho názory.

Jaký máte názor na spolupráci s mimozemskou civilizací?

Zdroj: NBC News
Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články