Badatel je přesvědčený, že Spojené státy zničily mimozemskou měsíční základnu a zmocnily se jejich vyspělé technologie

Nedávno se zveřejnil zajímavý dokument, který uvádí, že Spojené státy zničily mimozemskou základnu na Měsíci. To veřejnost velice pobouřilo a vzniklo hodně teorií.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Paranormální výzkumník Scott Waring bádal již dlouhou dobu po odpovědích týkajících se tajné lunární základny. Říká se, že byla zničena Spojenými státy koncem 70. let, avšak beze stop. Jediné, co se po této akci uchovalo, byl ručně psaný dokument z vesmírné mise, nikoli důkazy v digitální podobě. Vědci se nadále snaží přijít pravdě na kloub. Vzhledem k misi Apollo 17, která zahrnovala tajné operace, totiž destrukce na Měsíci rozhodně stojí za uváženou. Tyto mise tehdy měly objevit mimozemské technologie a odhalit jejich strukturu.

Tajemné vesmírné mise

Všemožné mise Apollo se mnohokrát odehrávaly ve spolupráci s Ruskem. Typickým příkladem je Apollo 20, kdy muž jménem William Rutledge nahrál půl tuctu videí z misí, kterých se sám zúčastnil. William společně s dalšími astronauty zaznamenali své aktivity na Měsíci a sestříhali je v dokumentární filmy. Zajímavou scénou byl průzkum lodě ve tvaru doutníku v kráteru Delporte. V jejím interiéru našli skleněné trubice podél stěn s drobnými kostrami dvounožců.

Záchrana pilotky, která byla v kómatu

Podle všeho zde byla také objevena i pilotka. Kromě toho, že byla v jakémsi kómatu, měla v nose připojené hadice. Zdálo se, že je nějakým způsobem spojena s lodí fyzicky i duševně, jelikož hadice se táhly prapodivně po celém vnitřku lodě. Naštěstí byla zachráněna a společně s posádkou dopravena zpět na Zemi. Pokud vám tento příběh zní nereálně, máte úplnou pravdu – jedná se bohužel o hoax.

Byli mimozemšťané skutečně nebezpeční?

Existují důkazy, že na Měsíci bylo poškozeno také krásné mimozemské město. O tom se však hodně polemizovalo a přišlo s tím i mnoho otázek. Konspirační teoretici začali tvrdit, že se americká armáda raději mimozemšťanů zbavila, jelikož byli pravděpodobně hrozbou pro lidstvo. O tom ale neexistují žádné důkazy, takže pořád zůstává teorie, jestli byli mimozemšťané opravdovou hrozbou, nebo se jich jen NASA zbavila.

iZdroj fotografie: Pixabay

Američané musí být vždy o několik kroků napřed

Čas však plynul a s ním přicházely nové a daleko adekvátnější teorie. Důvod zničení mimozemské základny byl rázem velice prostý. Američané to provedli proto, aby technologie a jiné objevy zůstaly mimo dosah ostatních vlád po celém světě. Aby si je nenárokovaly a nepoužívaly je k dalšímu získání moci a vlivu nad světem. Takže se jednalo o strategickou výhodu oproti všem ostatním.

Bude mít toto jednání nějaký vliv pro budoucí vztahy?

Spojené státy by samozřejmě nechtěly ztratit žádnou výhodu, kterou by měly. Představte si bitvy nejen kolem Země, ale i dalších míst ve vesmíru, včetně měst a jiných dosud neznámých míst. Pokud je toto všechno pravda, bylo by to největší zastírání všech dob. Možná někde existuje další dokumentace, nebo ji zná jen několik vybraných lidí. Jestli to bude mít nějaký vliv pro budoucnost a budoucí vztahy s Američany se ještě uvidí.

Je možné, že základnu Američané opravdu zničili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články