Češi přišli na způsob, jak získat úplně nový telefon za 500 Kč. Je to hračka, zvládne to úplně každý

Češi přišli na geniální způsob, jak získat úplně nový telefon za pouhých 500 Kč. Můžete ho mít i vy, stačí udělat naprosto jednoduchou věc.

i Zdroj fotografie: Zoom-Zoomers.ts / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Češi přišli na způsob, jak získat za málo peněz úplně nový telefon. Policejní ředitelství z Libereckého kraje dalo do nabídky mnoho telefonů na prodej v rámci veřejné aukce. Tyto telefony ve většině případech již byly používané, ale jsou nabízeny skutečně hluboce pod cenou, a to i za několik stovek korun. Určitě tedy stojí za to, tyto nabídky sledovat a třeba právě vám padne do oka kvalitní kousek, který si v aukci zakoupíte.

Nový telefon za pár korun

Policie během svých zásahů a úkonů často zadrží opravdu velké množství věcí a předmětů, ke kterým patří samozřejmě i mobilní telefony. O těchto předmětech je následně v rámci soudu rozhodnuto, zda propadají státu či nikoliv. Pokud ano, mohou se tyto předměty objevit ve veřejné aukci.

Do veřejné aukce byly na začátku února umístěny i 4 smartphony, které bude možné dražit až do 27. února. Ceny se pohybují mezi 400 až 1 200 korunami. Aukce je veřejné, a tak se tedy může zapojit opravdu kdokoliv a přihodit částku dle své libosti.

Zařízení za hubičku

  • Lenovo Vibe K5 Plus
  • Redmi Note 7
  • Redmi 7A
  • Redmi 9A

Tyto telefony jsou sice již použité a je to na nich i vidět, ale čas od času se v takové aukci objeví i kousek, který je takřka nový. Nicméně i na pohled nové zařízení bylo používáno, a tak nový majitel musí počítat s tím, že zařízení již nebude ve 100% kondici například co se týče kapacity baterie, jak uvádí web CHIP. Výhodou ale zůstává opravdu velmi nízká pořizovací cena.

Smartphone iZdroj fotografie: Depositephotos

Policie také informovala, že do této veřejné aukce budou koncem měsíce přidané další zařízení jako je Galaxy A52S nebo Galaxy S20 FE s rozbitým sklem na zadní straně.

Jestliže by vás některý z telefonů skutečně zaujal a měli byste zájem o jeho koupi, stačí jít na stránky Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových a zapojit se snadno do aukce. Možná budete překvapeni, jak často přibývají nové věci do těchto aukcí a čeho všeho se aukce může týkat. Jak jsme již zmínili výše, často se jedná o nejrůznější předměty zabavené při vyšetřování.

Koupili byste si telefon, který patřil člověku, který byl odsouzen?

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články