Naléhavé: Kdo používá telefon s androidem, musí se připravit na obrovskou změnu. Kdo se nepřizpůsobí, zaplatí 25 000 Kč

Máte telefon s operačním systémem Android? Pak na vás čeká změna, které se budete muset přizpůsobit. Jinak máte smůlu.

Telefon i Zdroj fotografie: Devaar100 / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Někteří pozorovatelé si všimli záhadných „Google Cubes“, což ihned vyvolalo vlnu spekulací na internetu. Tato novinka se objevila v prostředí Google Play, ale co přesně přinese a jaké možnosti otevře v budoucnu, zatím není jasné. 

Google Cubes

Mnozí věří, že Cubes se stane novým prostorem pro aplikace a mediální obsah, který bude buď řízen editory nebo umělou inteligencí, a to za účelem zlepšení dostupnosti obsahu. Může se stát centralizovaným místem v obchodě Google Play, kde uživatelé budou moci snadno procházet nové aplikace v různých kategoriích. Pro uživatele Androidu je Obchod Play klíčovým místem pro stažení aplikací a her pro jejich mobilní zařízení. 

Musíme se přizpůsobit

Cubes by mohly na základě nainstalovaných aplikací nebo preferencí uživatelů nabízet personalizované kanály a dokonce umožnit nakupování přímo v této funkci. Nicméně přesné určení toho, co Cubes představují, zůstává nejasné. Přestože jsou viditelné zástupy, které Cubes zahrnují, spojené s klasickými oblastmi Obchodu Play, jako jsou Hry, Nákupy a Sociální sítě, stále není jasné, zda Cubes představují novou sekci obchodu, nový feed nebo novou domovskou stránku. I přesto, že někteří investigativci zachytili snímky obrazovky novinky, zatím se nepodařilo definitivně odhalit, co přesně Cubes přinášejí.

Kdo se této novince nepřizpůsobí, ten bude muset přemýšlet nad změnou operačního systému. V tom případě i nad koupí nového telefonu, jehož průměrná cena se dnes už pohybuje nad 10 000 Kč.

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články