Oblíbená mobilní aplikace Čechů se změní k nepoznání: Na tuto změnu si bude muset zvyknout úplně každý uživatel

Používáte tuto aplikaci? Pak se musíte připravit na očekávanou novinku, která kompletně změní její užívání.

Telefon s Google Play i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V messengeru WhatsApp brzy přibude do otevřených konverzací nové tlačítko, což přinese uživatelům zajímavou možnost. I když je v současné době dostupné pouze ve verzi určené pro testování (beta verzi 2.23.24.16), brzy se objeví i v běžných verzích této aplikace. V této beta verzi je představena slibná předzvěst budoucí funkce – možnosti vyhledávat ve zprávách podle data. Tato novinka má zásadní potenciál zlepšit celkový uživatelský zážitek s tímto druhem komunikační aplikace. 

Příjemná novinka

Nejnovější beta verze WhatsAppu přináší zajímavou změnu ve vyhledávací funkci. Do vyhledávacího panelu konverzací se brzy dostane tlačítko kalendáře, které umožní uživatelům vyhledávat zprávy podle konkrétního data. Tato nová funkce slibuje výrazné ulehčení při dohledávání v konverzacích a hledání specifických informací. Nové tlačítko kalendáře uživatelům umožní vybrat si konkrétní datum a filtrovat zprávy přesně z tohoto časového období. To znamená, že už nebude obtížné například najít zprávu, pokud vám někdo řekne: „Psal jsem ti to poslal ve středu.“ 

Aplikace na telefonu iZdroj fotografie: Juliescribbles / Creative Commons / CC BY-SA

Lepší prostředí pro uživatele

Tato inovativní funkce slibuje efektivnější a přesnější vyhledávání, což výrazně usnadní sledování rozsáhlé historie chatu. WhatsApp tímto opět potvrzuje svůj závazek k neustálému zlepšování uživatelského komfortu. Plánované vyhledávání podle data představuje další krok směrem k větší uživatelské přívětivosti a individualizaci chatování. Aktualizace, která tuto funkcionalitu přinese, bude dostupná pro širší uživatelskou základnu v následujících dnech.

Zdroj: Wabetainfo
Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články