Netflix za 25 Kč pro každého už dnes: Kdo tuhle časově omezenou nabídku nevyužije, ten má smůlu

Netflix přichází s revoluční novinkou, díky které dostanete přístup k neomezenému množství zábavy z celého světa. Tuto možnost můžete využít i vy a to za pouhých 25 korun.

i Zdroj fotografie: Vyacheslav Argenberg / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Netflix dominuje streamovacím službám už několik let. Jeho oblíbenost spočívá v různorodosti žánrů, ze kterých si každý divák vybere to své. Nyní stanice přichází s převratnou novinkou, díky které získáte přístup k rozšiřenější nabídce filmů a seriálů z celého světa.

Netlifx, Amazon, HBO MAX

Trend streamování filmů a seriálů získal v poslední době vysokou popularitu. V jednu chvíli se streamovcími platformami roztrhl pytel. Každá větší společnost přišla se svou originální službou a nabídkou, která měla všem ostatním konkurovat. Jednotlivé stanice se tak začaly přetahovat o to, jaký film či seriál budou mít zrovna ve své nabídce. Všechny tyto značky navíc začaly produkovat své vlastní originální díla, které může divák vidět pouze na jejich platformě.

Vše pro vaše pohodlí

Kromě rozmanitého obsahu, nabízí Netflix i personalizované doporučení pořadů, které se vám mohou líbit. Díky tomu nemůsite několik hodin bezmocně brouzdat hlubinami nabídky, abyste si vybrali ten správný film či seriál. Na svém účtu budete mít část nabídky upravenou podle toho, jaké pořady jste v poslední době sledovali. Ať už dáváte přednost romantické komedii, akčnímu trháku či temnému hororu, Netflix pro vás bude mít to pravé. Mimoto zde najdete i širokou škálu různých dokumentů a pořadů.

Netflix
iZdroj fotografie: stockcatalog / Creative Commons / CC BY-SA

Netflix přichází s převratnou novinkou

Když už to začínalo vypadat, že popularita Netflixu ustupuje jeho konkurentům, přišla tahle platforma s revoluční novinkou. S integrací služby Ivacy VPN mají nyní uživatelé Netflixu přístup k různorodému obsahu z celého světa. Doteď bylo běžnou praxí všech streamovacích platforem, že se přístupný obsah liší s ohledem na to, ve které zemi se právě nacházíte. Některé cizojazyčné pořady byly například přístupné pouze v zemi daného jazyka a uživatelé z jiných koutů světa k nim neměli přístup. Toto se pro předplatitele Netflixu mění právě s využitím služby Ivacy VPN, kterou si nyní mohou dokoupit za pouhých 25 korun.

S touto službou už pro vás hranice jednotlivých zemí nepředstavují žádnou překážku. I vy si můžete dopřát stejnou zábavu, jaká byla doposud přístupná pouze uživatelům jiných zemí. Zároveň tak můžete i sledovat své oblíbené české filmy z opačného koutu světa.

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Veronika Helmová

Zobrazit další články