Nacistické Německo vyvíjelo létající talíře jako ničivé zbraně. Odhalily to odtajněné dokumenty CIA

Němci začali po poválečném období zkoumat různé možnosti, jak vyvíjet své projekty v oblasti UFO. Našlo se několik vědců, kteří přišli s velice unikátními nápady.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Podle řady válečných dokumentů Hitlerovi inženýři dokonce postavili létající talíře a podivná vzdušná vozidla popisovaná jako „světelné koule“. Ty měly údajně schopnost létat a sledovat spojenecké stíhačky, aby je během letu dekoncentrovaly. Není tajemstvím, že nacisté hledali i na nejvzdálenějších místech na Zemi zařízení, starověké rukopisy a místa, která by jim pomohla v jejich konečném cíli. Tím bylo samozřejmě ovládnutí světa.

Tajné německé zbraně

Existují některé odtajněné dokumenty, které tvrdí, že Němci vytvořili letadla ve tvaru létajícího talíře, a dokonce i žhavé létající koule. Tak silné, aby znepokojily spojenecké piloty během války. Jejich konečným cílem bylo vytvořit létající talíře nebo také UFO. Vznikly však řeči, jestli se jedná o skutečné plány, nebo pouhou fikci.

Hypotéza o vývoji antigravitace

Renato Vesco tvrdil, že Němci vyvinuli antigravitaci. Kotoučové a trubkové plavidlo bylo postaveno a testováno na konci druhé světové války, což, jak tvrdil, bylo správné vysvětlení neidentifikovatelných létajících objektů. Vznikla tedy jedna adekvátní myšlenka. Nacistická UFO jsou pravděpodobně pokročilá letadla nebo kosmické lodě, které byly údajně vyvinuty nacistickým Německem během druhé světové války. Tyto technologie a neobvyklé stroje se objevují v řadě jiných konspiračních teorií.

iZdroj fotografie: Unsplash

Většinou se tyto konspirační teorie objevují v souvislosti s esoterickým nacismem a jejich ideologií. Ta odkazuje na řadu mystických interpretací a adaptací nacismu. Mnoho autorů vytvořilo historické spojení s nacistickým Německem, jeho průzkumnými misemi po celém světě a těmito fascinujícími UFO.

Nacistické nepřátelské zbraně

Některá pozorování UFO během druhé světové války, zejména ta známá jako foo fighters, byla považována za nepřátelské zbraně. Spojenci při mnoha příležitostech tvrdili, že právě foo fighters jsou ve skutečnosti nacistické tajné zbraně. Ale to vše zní jako jedna velká konspirace bez jakýchkoli solidních důkazů na podporu bouřlivých spiknutí. Naštěstí existuje odkaz několika vědců, kteří přiznali práci na UFO.

Studování létajících talířů

Úplně první skutečná zmínka o nacistických UFO pochází ze série textů napsaných italským expertem na turbíny Giuseppem Belluzzem. Jeho text, který byl napsán roku 1950, byl zveřejněn v italském deníku „Il Giornale d’Italia.“ Typy těchto létajících disků byly navrženy a studovány v Německu a Itálii již v roce 1942. Belluzzo také vyjádřil názor, že nějaká „vyšší moc“ vypouští disky, aby je studovala.

iZdroj fotografie: Unsplash

Rivalita mezi vědci

Během padesátých let se celou věcí s létajícím talířem zabývalo mnoho různých zemí a zjevně chtěly vyvinout svůj vlastní létající talíř. Např. v roce 1953 Avro Canada oznámilo, že vyvíjí VZ-9-AV Avrocar, kruhové proudové letadlo, které by mohlo dosáhnout rychlosti 2 400 km/h. Brzy po tomto oznámení německý inženýr Georg Klein z Avro Canada tvrdil, že takové návrhy byly vyvinuty během nacistické éry. Všeobecně se ale našlo daleko více vědců, kteří se navzájem předháněli.

Úpadek německých projektů

Jeden z pokročilejších talířů dosáhl výšky 12 400 metrů během 3 minut a rychlosti 2 200 kilometrů za hodinu. Časem však přišly problémy se sháněním materiálu pro stavbu těchto technologií. Později začaly tyto projekty postupně upadat, a to až do doby, než se úplně rozplynuly. Slavná jména těchto tvůrců ale nadále zůstávají. Tito lidé se také stali inspirací pro budoucí technologická vylepšení v oblasti létajících talířů.

Co si myslíte, že způsobilo úpadek tohoto německého projektu?

Zdroj: Anomalien
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články