Nejlevnější mobilní tarif v ČR: Volání, SMS zprávy a data nabízí za 50 % ceny. Pospěšte si, nabídka velkého operátora už brzy končí

Vodafone přináší zpět výhodný tarif, který je jedním z nejlepších na českém trhu a ideální pro ty, kteří potřebují hlavně navigaci, emaily a sociální sítě.

Telefon i Zdroj fotografie: Devaar100 / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Najít ten nejvhodnější a současně nepředražený tarif v Česku není snadným úkolem. Jeden z největších operátorů u nás, Vodafone, ale nyní přišel s velice výhodným tarifem, který obsahuje neomezené volání i počet textových zpráv, které doplňuje poměrně velká dávka dat.

Novinka na scéně

Tento tarif již v minulosti Vodafone nabízel, proto bylo několik šťastlivců, kteří si tento tarif drželi několik let, ale i ti si časem museli připlatit při podpisu nové smlouvy. Tento tarif se ale nyní vrací do nabídky. Jedná se o jeden z nejvýhodnějších tarifů na tuzemském trhu.

Tarif obsahuje neomezené volání i SMS a k tomu dostanete 3,5 GB dat, uvádí web Mobilizujeme. V rámci tarifu samozřejmě získáte také roaming v rámci EU, který obsahuje jak volání, tak SMS zcela bez omezení. Taková nabídka tu nebyla dlouho a každý by si tento tarif měl porovnat s tím svým stávajícím. Vodafone očekává velký zájem a jsou připraveni všem své služby poskytnout.

Množství dat

Množství dat sice není na celý den sledování videí na YouTube, ale kdo potřebuje na telefonu zajistit především navigaci, emaily, sociální sítě nebo občasné vyhledávání na internetu, tak mu toto množství bohatě stačí. K tomuto tarifu je ideálním doplňkem wifi doma i v práci. Pokud máte přístup k wifi na místech, kde se nejčastěji pohybujete, určitě vám toto množství bude stačit.

Vodafone tarif iZdroj fotografie: Depositephotos

Limitovaná nabídka bez závazku

Naprostou peckou na tomto tarifu je, že ho lze pořídit zcela bez závazku. To znamená, že ho lze kdykoliv spustit v platnost a kdykoliv bez udání důvodu a včasné výpovědi smlouvy, ukončit. Tarif je dostupný pro každého bez rozdílu, zda máte předplacenou kartu nebo již máte jiný závazek u jiného operátora. Tarif bude ale dostupný pouze do konce března 2024, proto je nutné si jeho aktivaci promyslet co nejdřív a brzy navštívit operátora.

Půjdete si pro tento tarif do Vodafonu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články