Solar Warden: Ultra tajný vesmírný program má být dokončen pomocí mimozemské technologie. Na oběžné dráze je už 30 let

Realizace vesmírného programu ve spojení s UFO je v plném proudu. Tajné základny pracují na jeho dokončení, aby mohly zodpovědět několik otázek vesmíru.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Někdo si myslel, že se zákeřní mimozemšťané v určitém okamžiku pokusí dobýt Zemi, a tak byl na orbitu umístěn přísně tajný vesmírný program. Dostal jméno Solar Warden a může být dokončen pouze s pomocí vyspělé mimozemské technologie. Tento vesmírný program byl zahájen asi před 30 lety a od té doby funguje na oběžné dráze Země, aniž by o tom široká veřejnost věděla. Sice to zní trochu bláhově, ale britský hacker Gary McKinnon našel v roce 2001 zajímavá fakta. Naboural se totiž do 100 terminálů americké armády.

Největší nabourání do systémů v historii lidstva

Hacker byl zapojen do projektu Disclosure ještě před svým nelegálním vniknutím do amerických serverů NASA. Už jen představa, co mohl způsobit uvnitř amerických institucí, které v té době sloužily pod vedením George W. Bushe, je dost mrazivá. Poté, co ministerstvo spravedlnosti identifikovalo pachatele, nemilosrdně ho obvinili za největší počítačový průnik všech dob. Požadovali tedy McKinnonovo okamžité vydání.

Byl hacker odsouzen?

Pokud by Spojené království potvrdilo McKinnonovu vinu, odsoudilo by ho to k doživotnímu vězení a k zaplacení milionů dolarů. Naštěstí po sérii soudních řízení v Británii byl McKinnon zproštěn viny kvůli informacím, které změnily hru. Vytáhl svá esa schovaná v rukávu, ale dle dohody je nemohl veřejně prozradit. Přesto je k dispozici mnoho informací, které odhalil už před samotným procesem.

Jaké informace hacker zveřejnil?

Program Solar Warden zahrnuje četné vesmírné lodě s různými zvláštnostmi. Existuje osm obrovských mateřských lodí ve tvaru doutníků a přibližně čtyři desítky menších „výzkumných plavidel“. O počáteční fázi Solar Warden ani o agenturách a korporacích zapojených do financování a navrhování toho není mnoho známo. S McKinnonovými prohlášeními však přišly fámy uvnitř komunity UFO a začalo se hovořit o přímé pomoci od jiných mimozemských druhů či jedinců.

iZdroj fotografie: Unsplash

Tajně testovaná technologie

Dalšími pozemskými dobrodinci jsou různí dodavatelé „černého rozpočtu“ v americkém leteckém sektoru, kteří se aktivně zavázali rozšířit Solar Warden. Další země přispívající k této přísně tajné misi jsou Spojené království, Austrálie, Kanada a Rusko. Technologie Solar Warden je tedy neustále testována uvnitř jejich tajných základen. Samotné odhalení ale není tak snadné, byť se příběh blíží spíše realitě než fikci, vzhledem k pokroku ve vesmírném inženýrství.

Jsou létající talíře součástí notoricky známého projektu?

Technologie Solar Warden má za sebou i před sebou spoustu tajuplných faktorů vývoje. Existence tohoto vysoce tajného vesmírného programu daleko přesahujícího naši lidskou představivost může rozhodně vysvětlit řadu věcí na této planetě. Tím by také očistil reputaci každého, kdo je označen za konspiračního teoretika.

V čem může ještě projekt z hlediska vesmíru pomoci?

Zdroj: Anomalien
Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články