Koupil si běžný telefon, místo toho dostal na ruku 2 880 000 Kč: Zpozorněte, peníze můžete získat i vy

Když si objednával nový telefon, nečekal, že se z něho během pár minut stane milionář. Stát se to může i vám.

i Zdroj fotografie: Pramodkumartk / Creative Commons / CC BY-SA
                   

V USA se stala bizarní událost, která se týká tiktokera s přezdívkou legends.gio. Tento tiktoker, který má velké množství fanoušků na svém účtu tvrdí, že namísto čtyř iPhonů 15 Pro Max, které si objednal, mu dorazilo hned 60 kusů těchto telefonů. Zveřejnil video na TikToku, kde prezentuje tuto neobvyklou situaci. Influencer nám představuje příběh, jak si v září objednal čtveřici těchto nových iPhonů 15, z nichž jeden měl být pro něj s 1TB úložištěm a zbývající tři pro jeho přátele s 256GB úložištěm. 

Za pár minut boháčem

V den doručení objednávky však zjistil, že místo očekávaných čtyř iPhonů 15 Pro Max dostal celých 60 telefonů, všechny v nejvyšší konfiguraci s 1TB pamětí. To by představovalo obrovskou finanční částku, zhruba 3 miliony korun včetně DPH. Jeho video, kde představuje rozbalování krabic s iPhony, rychle získalo pozornost a stalo se virálním hitem s 11 miliony zhlédnutí. Legends_gio tvrdí, že objednávku provedl telefonicky s zaměstnancem místního Apple Storu, kterému poskytl své platební údaje. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chce to štěstí

Nicméně z jeho účtu byla stržena částka odpovídající nákupu čtyř telefonů, nikoliv šedesáti. Na několika dalších videích vysvětluje, že podle zákona není povinen vrátit neočekávanou objednávku zpět odesílateli. Přesto zůstává otázkou, zda byla chyba na straně zaměstnance Apple nebo zda jde o nějaký žert tiktokera. Každopádně, takové chyby nejsou vůbec ojedinělé a tak se možná časem může poštěstit i vám.

Zdroj: Tech
Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články