I způsob, jakým držíte telefon, o vás leccos prozrazuje. Popis až překvapivě odpovídá realitě

I pouhé držení telefonu o vaši osobnosti neskutečně vypovídá. Najděte se v tomto způsobu definování jednotlivých lidských charakterů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vztahy, práce, odpočinek, vzpomínky – tohle všechno už je v tomto malém zařízení. Zamyslete se na chvíli, kolikrát za den držíte mobilní telefon v ruce a také jakým způsobem s ním vaše ruce manipulují. Existují v zásadě čtyři způsoby a ukázalo se, že každý úchop vyhovuje určitému typu osobnosti uživatele. Opravdu může takto prostá věc fungovat jako test osobnosti? Zkuste se v následujících možnostech najít?

Telefon držíte jednou rukou a píšete palcem

Skutečnost, že držíte telefon v jedné ruce, svědčí o vaší dovednosti udělat mnoho práce najednou. Disciplína je tudíž vaše druhé jméno a veškeré úkoly plníte naprosto perfektně. Jste tím pádem klidní, organizovaní a za všech okolností chápete dobré a špatné. Působíte jako otevřený člověk a jste rádi středem pozornosti. Rádi také mluvíte o sobě a naslouchání ostatním je pro vás někdy obtížné. Ceníte si skutečné lásky a dovede ji odlišit od přetvářky.

Telefon držíte oběma rukama a píšete palcem

Tento způsob ukazuje na vaši celkovou uzavřenost. Nikdy byste to do sebe neřekli, ale toužíte po pozornosti, také péči a ochraně. Vaše pocity jsou ovšem ukryty za sedmerem zámků. Stejně tak nechcete tyto pocity ukazovat své spřízněné duši nebo blízkému příteli. Zkuste být ale ke svým blízkým jemnější a také otevřenější. Určitě vám budou rozumět.

Držíte telefon oběma rukama a píšete oběma palci

Tento úchop ukazuje na vaši zranitelnost, jste člověk, který často zažívá strach a úzkosti. Bojíte se říct nebo udělat něco špatně. Rádi totiž děláte všechno dobře, dokonce by se dalo říct dokonale. Často se přitom ovšem obáváte chyby a toho, že něco přehlédnete. Buďte na sebe méně nároční a trochu zapracujte na svém sebevědomí. Máte nadšení pro práci a můžete toho skutečně hodně dokázat. Nenechte si své možnosti zkazit svou nejistotou.

iZdroj fotografie: Pxhere

Telefon uchopíte rukou a píšete ukazováčkem druhé

Jste tichý a klidný typ člověka, veškeré vaše akce a kroky jsou vždy promyšlené dopředu. Disponujete altruismem a jste ochotni obětovat vlastní zájmy pro dobro ostatních. Milujete ticho, pohodu domova a také trávení času v úzkém kruhu skutečných přátel. Davy a hlučná společnost, to není vůbec nic pro vás. Vztahy s vámi jsou pro ostatní bezpečný přístav, jakékoli spory, drama a slzy vás neoslovují. Dovedete upřímně milovat a také odpouštět.

Jak moc se tento test trefil do vaší osobnosti?

Zdroj: PsychologyToday

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články