Halloweenská premiéra produktů: Apple představí další novinky

Apple nás po nedávné konferenci věnované nové řadě iPhonů zase překvapil oznámením další události.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tato událost se zaměří na Macbooky a také na iMacy. Zdá se, že bude týkat i nového čipu M3, což napovídá grafická pozvánka s animací. Na začátku je známé logo Applu, které se postupně mění na ikonu aplikace Finder, běžně používanou na MacBoocích a stolních počítačích. Konference je naplánována na 31. října v 01:00 našeho času. Detaily zatím nejsou známy, a všechny informace jsou založeny spíše na spekulacích než na ověřených zdrojích. 

Nové čipy

Mezi možnými produkty, které by na této konferenci mohly být představeny, se zdá být odhalení nového čipu M3, který by mohl být součástí aktualizovaných verzí MacBooků Pro ve všech třech velikostech. Avšak toto zatím zůstává v oblasti domněnek. Dalším očekávaným produktem je nová verze iMacu. Poslední generace iMaců používá čip M1 a byla představena v roce 2021. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Novinky

Existují také indikace, že by se měl počet dostupných iMaců a MacBooků Pro v obchodech snížit, což by mohl být další náznak nadcházejících změn. Nemáme však očekávat nový MacBook Air, protože byl představen relativně nedávno a žádné zásadní aktualizace v této kategorii se zřejmě neplánují. Událost bude jako obvykle dostupná na webových stránkách Applu, na YouTube a na platformě Apple TV.

Zdroj: Macworld
Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články