Premium na 6 měsíců úplně zdarma: Pokud máte telefon této značky, využijte toho, dokud je čas

Apple nyní umožňuje získat 6 měsíců předplatného Apple Music zcela zdarma. Poradíme vám, jak na to.

Apple Music i Zdroj fotografie: Olsztyn / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Apple se snaží konkurovat streamovací službě Spotify a tak momentálně nabízí premium na vyzkoušení úplně zdarma. Standardně můžete získat Apple Music premium zdarma na 1 měsíc, ale pokud splníte určité podmínky, můžete si tuto službu užít zdarma po dobu až 6 měsíců. Tato nabídka je určena pouze pro nové předplatitele. Až 6 měsíců a úplně zdarma? To je nabídka, kterou nemůže žádný majitel iPhone odmítnout. A my vám poradíme, jak toho dosáhnout.

Jak na to

Nejprve musíte mít některý z podporovaných produktů Apple a také iPhone nebo iPad s iOS 15 nebo iPadOS 15 a novější verzí operačního systému. Podporované produkty zahrnují AirPods Pro (všechny verze), AirPods druhé i třetí generace, AirPods Max a hlasového asistenta Home Pod (včetně verze Mini). Nabídku lze také využít s určitými modely sluchátek Beats (např. Studio Buds, Powerbeats, Powerbeats Pro, Solo Pro, Fit Pro, Studio Buds + a Studio Pro). 

Postup je jednoduchý

Spárujte své podporované zařízení s iPhonem nebo iPadem, poté otevřete aplikaci Apple Music a přihlaste se pomocí svého Apple ID. Po dokončení těchto kroků budete moci získat 6 měsíců předplatného Apple Music zdarma. Po uplynutí tohoto období se předplatné automaticky obnoví za standardní cenu, pokud jej nezrušíte. Je důležité poznamenat, že tuto nabídku musíte aktivovat do 90 dnů od prvního spárování podporovaného příslušenství nebo do 90 dnů od aktualizace na nejnovější verzi iOS / iPadOS. 

Nabídka má omezenou platnost, a proto je dobré využít ji co nejdříve, pokud splňujete výše uvedené podmínky. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Apple.

Zdroj: Applemusic
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články