Česká firma MISURA přichází s novými produkty

i Zdroj fotografie: Deposithotos
                   

Říká se, že co je české, je i hezké. Na produkty značky MISURA to tedy platí stoprocentně. Jen bychom doplnili, že její výrobky nejsou jen hezké, nýbrž také velmi nápadité a funkční. Zkrátka stoprocentně stojí za bližší prozkoumání.

MISURA je ryze česká firma, která se zaměřuje na výrobu a prodej prvotřídních elektronických a ergonomických výrobků. Její portfolio je velmi široké – od přenosných monitorů, vysavačů až po držáky na mobily, které jsou k sehnání nejenom na jejím vlastním e-shopu (misura.store/cs/), ale také v každém velkém e-shopu s elektronikou a ve vybraných kamenných řetězcích. A velmi se jí daří. Jen za březen tohoto roku dosáhl obrat eshopu desetinásobku března roku loňského. Může zato především probíhající expanze na okolní trhy, rozšíření portfolia produktů a rostoucí důvěra ve značku a kvalitu výrobků.

Přenosné monitory

Nejvíce, a to nejenom v Čechách, ale i v Evropě značku MISURA proslavily inovativní přenosné monitory pro notebooky, které uživatelům umožňují pracovat v podstatě kdekoliv. Na chatě, v horách i na pláži. Pro spoustu zaměstnavatelů tak představují splnění snu o perfektním zaměstnanci, který se nezdráhá práce o dovolené. A bohužel noční můru pro zaměstnance, kteří ve dnech volna chtějí absolutně vypnout.

Výkonné a s plným rozlišením

Nechme ale hovořit fakta. Přenosné monitory MISURA jsou vysoce výkonné a samozřejmě s plným HD rozlišením. Tudíž poskytují naprosto perfektní obraz. Jejich předností ale jsou i nízká váha a praktické kompaktní rozměry (nejmenší obrazovka má uhlopříčku dlouhou deset palců). Ta se vám vejde do běžné tašky či batohu na notebook. K němu monitor připojíte USB konektorem, popřípadě přes HDMI.

Přenosné vysavače

I další produkty ale rozhodně stojí za pozornost. V rozšířeném portfoliu značky se velké oblibě mezi uživateli těší především miniaturní přenosné vysavače do auta. I ty zaplnily díru na trhu a vyhověly poptávce po výkonném miniaturním vysavači. Konkurenční aku vysavače totiž buď nic nevysají, anebo i vysají, ale do pěti minut vysávat přestanou. Ne však přenosný vysavač do auta MA01, který po plném nabití vydrží až dvacet pět minut provozu.

Nejenom do auta

Přenosné vysavače své uplatnění samozřejmě nenacházejí jen při očistě interiéru automobilu. Takový ruční vysavač je dobré mít po ruce i doma. Obzvláště pokud sdílíte svou domácnost s malými dětmi či domácími mazlíčky. Drobky na podlaze zkrátka už nebudou žádný problém. Jednoduše je vysajete ručním vysavačem. Není se co divit, že tyto vysavače společně s MIRONETem obdivovala i česká MISS. A osobně si jeden vyzkoušela. A byla z něj nadšená. Jsme si jisti, že vy budete taky. Vysává totiž opravdu dobře. I psí chlupy, s nimiž si hned tak nějaký vysavač neporadí.

Skládací koše a držák na mobil do auta

Tímto však nabídka značky MISURA zdaleka nekončí. V jejím portfoliu najdete i nápadité autodoplňky, jako jsou skládací koše a příslušenství k mobilním telefonům. Po předvánočním úspěchu samouchopovacího a samonabíjecího držáku na mobil MA04 přibyl na jaře nový samopřísavný, samonabíjecí držák na mobil do auta MISURA MA05.

Drží jako přikovaný

Jedná se o unikátní technologii elektronické přísavky MISURA, kdy čidlo kontroluje tlak přisátí telefonu a držák si automaticky jednou za čas mobil „přicucává“ (vypumpovává vzduch). Výsledkem je, že mobil, tablet (či jakýkoliv jiný předmět) drží jako přikovaný. To znamená konec nefunkčním držákům, které telefon neudrží (tento si poradí i s osmikiliovou vahou), a k tomu pořád padají ze skla.

Další vychytávky na obzoru

Z této elektronické přísavky byla nadšena i jednička české ecommerce Alza. Produkt MISURA MA05 nejenže ihned zařadila do svého portfolia, ale dokonce společně s vývojáři značky přišla s dalšími nápady na produkty postavené na elektronické přísavce. Jsme zvědaví, s čím nakonec MISURA přijde. Určitě to ale bude další unikát.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články