Vysloužilý truhlář tvrdí, že ho po cestě z hostince unesl mimozemšťan s kuželovitou hlavou. Prý mu předpověděl konec světa

I cesta z hospody se může stát osudovou. Přesně to totiž změnilo život muži, který se údajně setkal s mimozemšťanem při cestě domu z pohostinství.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Garry Battles je truhlář na penzi z hrabství Limerick. Podle jeho slov mělo stvoření „nádherné obrovské oči“ a mluvilo s ním telepaticky. Během události mu bylo sděleno, aby „použil sílu“. Samotný incident si vybavil poté, co byl kabát, který měl té noci na sobě, nalezen na střeše místní nemocnice. Únos se měl odehrát v roce 2001. Tvor ho také teleportoval na severní pól a sdělil mu, že konec světa přijde za 850 let.

Velmi blízké setkání

Deníku The Limerick Post 61letý Garry sdělil, že 26. prosince 2001 byl právě na cestě z hospody. Tehdy ho jasně bílé světlo přeneslo na vesmírnou loď, jak uvedl Irish Mirror. „Nedokážu říct, jak byl veliký nebo jestli měl vůbec nějaké ruce a nohy. Pamatuju si jen jeho protáhlou hlavu a nádherné, obrovské oči.“ Ty popsal jako uhlově černá zrcadla a dále uvedl, že tvor vycítil, že se Garry nebojí „jako ti ostatní“. Následně ho krátce přenesl na severní pól.

iZdroj fotografie: S vědomím Gerry Battles

Pan Battles popřel, že by měl jakoukoli medicínskou historii duševních poruch nebo chorob. Následně prohlásil, že mimozemšťan mu řekl, že Zemi zničí za 850 let asteroid. Přiletí k nám z „35. kvadrantu“ a bude veliký jako německý Münster. „Jsme o čtyři miliony světelných let pokročilejší než vy. Sledovali jsme vás po celá tisíciletí,“ dodal údajně mimozemšťan. „Musíte použít sílu. Buďte s tou silou v jednotě a sbírejte ji.“

Slovo astronomky stran technologie

Jeho bizarní tvrzení přišla jen pár dní po prohlášení vedoucího vědce zapojeného do hledání mimozemského života v programu SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence). Ten konstatoval, že pokud mimozemšťané navštíví naši planetu, mohli by díky převratným technologiím zcela převzít kontrolu. To by jim dalo jasnou převahu a nakonec vedlo k pevné pozici „udávání pravidel“. O své závěry se s TechCrunch podělila astronomka Jill Tarter.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„Pokud by se ukázali na našem prahu, znamená to, že mají technologie, které jsou nesrovnatelně pokročilejší než cokoli, čím sami disponujeme.“ Jill Tarter je jednou ze zakladatelek SETI Institutu. A z toho důvodu budou těmi, kteří budou od té chvíle určovat pravidla. Nicméně druh, který by vyvinul tak sofistikované technologie – jako cestování na mezihvězdné vzdálenosti – by se možná musel naučit mírovému chování.“

Odkud pochází SETI?

Toto tvrzení naznačuje, že potenciální E. T. tvor by mohl zachovat přátelské úmysly a snažit se o spolupráci. To je pro Zemi při jejich návštěvě poměrně dobrá zpráva. Program SETI se dlouhodobě zabývá hledáním mimozemských civilizací pomocí záchytu radiové komunikace. Badatelé předpokládají, že je to nejpravděpodobnější cesta, jak by taková civilizace mohla komunikovat s kýmkoli dalším. Duchovním otcem projektu je Frank Drake.

Ten v roce 1960 (dnes je mu 92) použil 25metrový radioteleskop a zkoumal vlnění z hvězd Tau Cali a Epsilon Eridani. Myšlenka se po roce 1980 stala velmi populární. Hlavní zásluhu měly snímky Blízká setkání třetího druhu a E.T. Mimozemšťan od Stevena Spielberga. Stejně tak kniha Kontakt od Carla Sagana, jednoho z největších popularizátorů astrofyziky. USA provozují od roku 2007 soustavu 42 radioteleskopů, tvz. Allien Telescope Array.

Zdroj: DailyMail

Jaké nejbližší setkání s mimozemšťany jste zažili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Zobrazit další články