Sledovací kamera zachytila ve tmě postavu podobnou mimozemšťanovi

Diváci zůstali v údivu poté, co spatřili ve videu humanoidně vypadající postavu. Možná je to konečně důkaz toho, že mimozemšťané opravdu existují.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Šedí mimozemšťané, někdy nazývaní Zeta Reticulans, Roswell Greys nebo jen Greys, jsou definováni svými humanoidními formami. Typicky mívají dlouhé končetiny, velké černé oči, malá ústa, tenký nos a šedé zbarvení kůže. Co se týče vnější schránky těla, tak tento popis je nejčastější, avšak vnitřní stránka je prozatím velkou neznámou.

Kde se tyto popisy vlastně vzaly?

Pohybem aktivovaná sledovací kamera zachytila něco, co vypadá jako malé humanoidní stvoření vykukující ze tmy. Byly to skutečně obrázky jako z hororu. Uživatelé sociálních sítí zůstali v šoku, když viděli video, které kanál vysílal o podivném humanoidním stvoření v lese. Záznam zhlédly tisíce uživatelů. Na záběrech, které pořídila 21. října poblíž australského Sydney venkovní kamera s nočním viděním, zahlédli v levém dolním rohu něco neobvyklého. Jednalo se o malou humanoidně vyhlížející postavu vykukující z listí.

Nepatrný úkaz ve tmě

Samozřejmě nesměly chybět velké oči mandlového tvaru, které zářily při pohybu ve tmě. Zdá se, že tento pohyb byl zodpovědný za aktivaci pohybového senzoru fotoaparátu. Samozřejmě vzhledem k nízkému rozlišení a temnotě je velmi těžké přesně rozeznat, o jaké stvoření ve skutečnosti jde. Existuje šance, že je to prostě zvíře, například vačice, které bylo osvětleno takovým způsobem, že vypadalo jako malý humanoid.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kde je pravda?

Krátkou dobu po zveřejnění videa přišly domněnky, že se nejedná o žádného mimozemšťana. Někteří naznačují, že to byl pouze keř, který měl humanoidní tvar. Nenápadný pohyb keře měl následně zachytit blyštivý úkaz, ale nikoli humanoidní postavu. Ostatní uživatelé potvrzují, že by mohlo jít také o video montáž. Pravda je samozřejmě ve hvězdách, ale je možné, že pokud dojde k bližšímu zkoumání videonahrávky, tak se diváci dozví více. A dokonce i bez dalších pochybností.

Co myslíte, že kamera ve skutečnosti zachytila?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články