Žijí mezi námi: „Indigové děti“ mají mít nadpřirozené schopnosti. Poznat se dají snadno

Když máme pocit, že je svět k ničemu – tedy prakticky vždycky – potřebujeme někoho, kdo nás trochu pozvedne na duchu. Nebo aspoň připomene, že život má nějaký smysl.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V takovém případě se ujmou i tzv. indigové děti. Vychází z hnutí New Age a termín se více objevoval po roce 1970. O těchto dětech se totiž soudí, že jsou to božské bytosti obdařené nadpřirozenými schopnostmi. Nejspíš je k nám poslal vesmír nebo nějaká boží síla a jejich úkolem je vylepšit náš život. Tedy abychom se nemuseli zabývat prostou skutečností, že jsme technicky vzato jen trochu chytřejší opice, které plují vesmírem na kusu skály.

Trocha počátečního vyjasnění

Pro začátek je třeba přiznat, že to nejsou mimozemšťané. Podle zastánců této teorie pravděpodobně někoho takového už znáte. Indigové děti se měly většinou narodit mezi lety 1978–1988. Nejen tedy, že můžete mít některé ve svém životě, můžete to být i vy sami. Jste zvědaví? Vystrašení? Inspirovaní? Skeptičtí? Všechno najednou? Ať už na myšlenku přistoupíte, nebo ne, má to celé sloužit jako vysvětlení jejich historie a znamení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Termín „indigové děti“ přišel od média a parapsycholožky Nancy Ann Tapp, která v 70. letech studovala lidskou auru. Zatímco pár lidí mělo už tehdy indigovou auru, všimla si jí právě u dětí narozených ve zmíněné době. To ji vedlo k přesvědčení, že se objevila nová vlna spirituálních vůdců, tedy právě indigových dětí. Takže tu má být generace dětí – respektive dnes už dospělých lidí – kteří jsou nějak zvláštně obdaření. Jak je poznat?

Jaká znamení tyto děti nesou?

Kromě samotného data narození (které z vás automaticky nedělá indigové dítě) disponujete obrovskou empatií, citlivostí a vysokou mírou intuice. Pravděpodobně máte i určité psychické schopnosti a vrozený smysl pro duchovno. Současně také silnou potřebu pomoci světu, zvláštní spojení s přírodou a zvířaty. Jste také tvrdohlaví, cítíte se jako outsider a máte obecně pocit, že jste jedineční a je vám souzeno vykonat opravdu velké věci.

Dá se „indigovost“ otestovat?

Jestli máte podezření, že to na vás platí, můžete si udělat test. Odpovězte na následující otázky, které ukáží, zda patříte k této kouzelné generaci. Když budete souhlasit s většinou z nich, existuje pravděpodobnost, že jste indigové dítě.

iZdroj fotografie: Depositphotos
 • Umím snadno rozeznat, jak se ostatní cítí a co si myslí.
 • Považuji se za příliš moudrého na svůj věk a vnímají mě tak i ostatní.
 • Mám pocit, že existuje nějaká vnitřní mise, úkol, který musím splnit.
 • Okolí mě mnohdy vnímá jako „podivného“ nebo „zvláštního“.
 • Mám silnou intuici, která mě často vede.
 • Jsem inteligentní, ale nemíval jsem nejlepší známky.
 • Jsem kreativní a rád vytvářím rukama nové věci.
 • Rád zjišťuju smysl a funkci věcí.
 • Ve škole jsem byl rebel, neužíval jsem si úkoly a měl jsem problémy s autoritami.
 • Cítil jsem životní depresi, pocit bezmoci i sebevražedné myšlenky.
 • Snadno si vybavuji některé opakující se sny.

Možná jste se s jedním setkali

Jestli na teorii přistoupíte, jak je odlišíte od ostatních? Podle teorie jsou indigové děti trochu… jiné. Samotáři, kteří ignorují autority a jdou si podle vlastní frekvence. Jsou to vysoce umělečtí lidé, kterým jde mnohem víc o vlastní tvorbu než o její zpeněžení. Velmi nadaní vypravěči, jejichž energie inspiruje a je naprosto autentická. Odmítají zapadat do škatulek stran světa, vašich životních představ i vlastního okolí.

Jak se na tento koncept díváte?

Zdroj: ScaryMommy
Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články